reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Hobby, szały, zainteresowania i inne... czyli rozwijajmy nasze pasje

MisiaM

Fanka BB :)
Miasto
Udanin
Rozwiązania
0
Agapa Haftix jest super ;)
Tylko zdjecia zeby były wyraźne i łądne muszą być do haftu w duzych rozmiarach a wtedy potrzeba sporo kolorów muliny.

reklama

kaasiorek84

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
oj ja to talenciak nie jestem:no::no: ale moją pasją jest starożytny Egipt...i sztuki walki-teraz sie nie popiszę umiejętnościami:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

Tygrynka

S i T - :***
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
To jest link do mojego otwartego albumu w którym jest tylko biżuteria.
To są zdjecia tego co akurat mam do sprzedania.
o kurczę Misia super!!! uwielbiam taką bizuterię, mam jej na tony - do każdego stroju coś:sorry2: a u Ciebie już sobie upatrzyłam kolczyki:sorry2:

Agapa Haftix jest super ;)
Tylko zdjecia zeby były wyraźne i łądne muszą być do haftu w duzych rozmiarach a wtedy potrzeba sporo kolorów muliny.
toto ma nawet swoją nazwę:dry: a można gdzies zobaczyć jak to wygląda??

MisiaM

Miasto
Udanin
Rozwiązania
0
o kurczę Misia super!!! uwielbiam taką bizuterię, mam jej na tony - do każdego stroju coś:sorry2: a u Ciebie już sobie upatrzyłam kolczyki:sorry2:
Dla dziewczyn z forum przy zamówieniu za 30 zł przesyłka gratiss ;)
Nawet jak ja sie posypie wszelkie wysyłki robi mój maż wiec luz :D

toto ma nawet swoją nazwę:dry: a można gdzies zobaczyć jak to wygląda??
HaftiX - galeria realizacji

ja nie mam zdjec swoich wypocin bo dop trenuje i sie ucze ale zajecie boskie :D

kalemeon1

Mała MI - 28.02.2010
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
No, rzeczywiście piękne.

Jak byłam jeszcze młoda i piękna (czyt. daaaaaaaaaaaaaawno temu, jeszcze w liceum) to też haftowałam trochę krzyżykami :-)
Ale moje dzieła przy Twoich to się mogą schować ;-)

meganne

mamuśka
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
agapa super masz talent dziewczyno
ja sobie dziewczynki maluję.... ostatnio zrobiłam sporo obrazków i dekoracji do pokoju małego.... mam tylko jedno zdjonko misiów ( a są jeszcze jedne, i Kubutek, Tygrysek, kłapouszek, i prosiaczek) bo gdzieś wpier.... kabelek i nie mam jak zdjonek przegrac.... ale jak wymyślę sposób to się pochwalę:-)

Załączniki

reklama

agapa

Miasto
okolice Warszawy
Rozwiązania
0
Tak mnie chwalicie że aż się zaczerwieniłam, ale cieszę się że wam się podoba.:zawstydzona/y: Największe dzieło zostawiłam na potem, bo jest u rodziców, ale jak cyknę zdjęcie to też się pochwalę:-)
Jeszcze raz dziękuję

Do góry