reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Dzień dobry:tak::tak::tak::tak::tak:

Czytam na bieżąco co tam u was jak małą karmię bo jedną rękę mam wolną ale pisać niestety nie mam jak ale co najważniejsze jest już Julki dowód i w niedziele jedziemy do Holandii :-):-):-):-)trochę się boję jechać tyle godzin z takim małym dzieckiem zwłaszcza ze to tyle godzin :tak: ale siedzenia tutaj samej mam dość Dawid się zrobił nieznośny codziennie od rana jak się tylko obudzi urządza taki płacz że :szok::szok::szok:sam nie wie o co mu chodzi :tak::tak::tak::tak:

Mamo Mikołaja straszne to co piszesz :tak:
Aniu zeszła wysypka:tak::tak::tak:

Paulina odpoczywaj już nie wiele zostało :tak::tak::tak:

miłego dnia:-):-):-)u nas pogoda się psuje wczoraj było tak super:tak::tak::tak:
 
Ja juz w pracy... tylko godzinke bo jak mnie nie bedzie to niezly balagan tu zastane:szok: jak wroce wiec postanowialam posprzatac im przed wyjazdem...
Ich nie ma w domu wiec szybko mi idzie...:-p

A wysypka znikla!:-D
Agnes ciesze sie razem z toba...nie ma jak rodzinka w komplecie!!!:tak:
 
Dzień dobry :-)

Mamo Mikołaja, to okropne co piszesz... podejscie tutejszych lekarzy jest dla mnie nienormalne. Trzymaj się i spróbuj skonsultować się z kimś innym...

Agnes, najważniejsze, ze będziecie razem. A drogę zniesiecie :-) Takie dzieci chyba lepiej znoszą długie trasy niż nasze dwulaty ;-)
 
witam w ten pochmurny dzień:baffled:

u nas nieciekawie, wiki zaraziła sie od znajomej córki i ma gorączke- pierwszy raz w zyciu ma taka wysoka 39st.

mamo mikolaja- tutejsi lekarze lekcewazajaco podchodza do wszystkiego:crazy:

aniahaven- zmieniliscie imie na biletach czy lecisz sama?

agnes- najlepiej wyjechac na noc zeby malenstwo sobie spalo:tak:

paulinaanna- odpoczywaj ile mozesz;-)
 
witam w ten pochmurny dzień:baffled:

u nas nieciekawie, wiki zaraziła sie od znajomej córki i ma gorączke- pierwszy raz w zyciu ma taka wysoka 39st.

mamo mikolaja- tutejsi lekarze lekcewazajaco podchodza do wszystkiego:crazy:

aniahaven- zmieniliscie imie na biletach czy lecisz sama?

agnes- najlepiej wyjechac na noc zeby malenstwo sobie spalo:tak:

paulinaanna- odpoczywaj ile mozesz;-)

Niunia zmieniliśmy imie ale ta cena jest :szok::crazy: nieproporcjonalna do zmian!:angry:
No bo 80€ za kilka liter:dry: to dla mnie dużo zwłaszcza że mała nosi to samo nazwisko co tatuś i przecież nie zmieniło to dnia i trasy lotu... No cóż życie!!!

Zdrówka dla Wiki!

Ja sie wyprasowałam i skompletowałam...więc moża powiedzieć że jestem spakowana!:tak:Najlepsze jest to że w PL nie widzą że Karcia przyleci zamiast mojego męża...już widzę opadniętą szczęke mojej młodszej siostry bo one sie uwielbiają!:-D
Acha ...powiem wam jaki numer miałam w nocy...śniło mi sie że Karina miała nie ważny paszport i tak sie zerwałam że may sie wkurzył i mnie okopywał skutecznie przez bite dwie godziny:-)...a jak już przestał to ...poszłam na dół sprawdzić czy ten paszport rzeczywiście jest waźny czy nie... :dry::baffled:
Mamy ważny do września 2015!:-D

A wy jak sie dzisiaj macie?
 
Dobry wieczor
my dzis bylismy w parku rozrywki w apledoorn i mala byla zachwycona a tyle wrazen ze zasnela w drodze do domu o 14:30 i zbudzila sie o 20:12 :szok::-D:szok:
jak znajde kabel do telefonu to wstawie fotki :-)
Aniahaven milego pobytu w pl jakby mnie juz nie bylo na bb
Aneta jak przygody spodniowe nika? :sorry2:
 
Witam,
my dziś wybraliśmy się do lasu kawałek drogi od Hagi:tak::tak: Było fajnie, dzieciaczki się wybiegały, pograliśmy na łące w piłkę, ale dla moich dzieci widocznie to za mało, bo zmęczone nie są :no:
Agasta o problemie "dziurowo-spodniowym" już prawie zapomniałam :-D:-D:-D (odpukać na wszelki wypadek) Od tamtej pory nie podarł ani jednych :szok::-D:-) Widocznie czasem i dziecku taki "wstrząs" jest potrzebny. Na początku miałam wyrzuty sumienia, ale później stwierdziła, że krzywda mu się nie stała, a z pewnością wyciągnął:-) z tego konsekwencje :tak:
Niunia zdrówka dla WIKI:tak:
Bira jak się macie? Ty, Inga i Amba :confused:
Aniu 80e za zmianę imienia :szok::szok::szok::szok: Na głowę upadli :confused:
Agnes74 Cieszę się razem z Tobą, że Wasza rodzinka już niedługo będzie w komplecie :tak::tak: Dawidek z pewnością zauważył, że mama ma dla niego mniej czasu i dlatego się tak zachowuje:tak: Zawsze mama była tylko dla niego, a teraz nagle musi się mamą dzielić - to nie jest łatwe dla dziecka :no: Postaraj się go bardziej zaangażować w pomoc np Dawidku teraz musimy zmienić Julce pieluszkę, pomożesz mamusi:confused: Podaj krem i pieluszkę no i pochwała musi być, jaki Ty jesteś kochany pomocnik mamusi :-):tak:
Czarna to Ci mała niespodziankę z samego rana zrobiła :-D:tak:
Karola jak Michałka oparzenie lepiej już :confused:

Aniu kiedy lecisz:confused: Szczęśliwego lotu i udanego urlopu życzę :tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry