reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Dołączył(a)
15 Grudzień 2004
Postów
7
hej!
moze gdzies Tu sa kobietki spodziewajace sie potomstwa?
mieszkam w Holandii,w Bredzie 1,5 roku-jestem w 2 m-cu(pierwszej) :wink: ciazy.... :D
pozdrawiam mocno i czekam na wiesci! :lol:
 
reklama
Witaj :D
Gratuluje!!!! Ja mieszkam w Amsterdamie i wlasnie czekam na miesiaczke.Mam nadzieje ze przez nastepne 9 miesiecy jej nie doswiadcze. Zycze Ci wszystkiego najlepszego w nowym roku i mam nadzieje ze cala ciaze przechodzisz bez komplikacji a nagroda bedzie sliczny zdrowy maluszek :D
 
Dziekuje Ci za cieplutkie slowa!
Mam nadzieje ze Twoje zyczenie sie spelni i bedziesz mogla cieszyc sie z rosnacego brzuszka!Zycze Ci tego z calego serca! :D
Kilka dni temu mialam pierwsze USG i poraz pierwszy moglam zobaczyc malenstwo...hmmmm...co za przezycie.. :o
poza tym jest wszystko ok-wiec sie ciesze bardzo!
Pozdrawiam mocno!i bede trzymac kciuki za CIEBIE!
 
Dziekuje Aniu :D Ja tez trzymam kciuki za Ciebie i Twoje malenstwo.
Mam nadzieje ze ten rok bedzie dla nas wszystkich spelnieniem marzen.Pozdrawiam.
 
Hey Aniu :D
Dzisiaj robilam test i wyszedl pozytywnie :D :D :D
Nawet nie wiesz jaka szczesliwa jestem.
Przez pierwsze 2 godziny ryczalam ze szczescia.
Pozdrawiam Cie goraco i czekam na wiadomosc.
 
ooooooooch..co za wiadomosc!strasznie sie ciesze!! :D :D :D
i gratuluje!!!!!

Jestem a raczej mnie nie ma na necie przez zmeczenie.. :wink: ..hehhe
Za to moj facet nadrabia za mnie meczenie komputera :wink:
a poza tym..wszystko po staremu czyli ok.
Wyobraz sobie ze juz kupilismy lozeczko i box..hehe
I za wozkiem sie rozgladam 8)
i jak pokoj urzadze dla dziecka..hehehe
Ale pisz jak maz??szczesliwy??
Pozdrawiam mocno!trzymaj sie cieplutko!
 
Czesc Aniu,dzieki sliczne.
Ale sie ciesze :lol:
Pewnie ze maz sie cieszy,caly czas mowi do mnie mama i caluje mnie kazdego ranka w brzusio.
Ach Ci mezczyzni :lol:
Dzisiaj przespalam caly dzien,ciagle jestem zmeczona,a przyszly tatus tak samo jak Twoj ciagle siedzi przed kompem.Musialam Go wyrzucic,zeby napisac do Ciebie wiadomosc.
Mam nadzieje,ze zostaniemy w kontakcie bo jestes jedyna zafasolkowana polka na obczyznie,ktora znam.
Razem zawsze razniej. :D
Pozdrawiam Cie goraco i przesylam buziaczki dla Twojego malenstwa. :D :D :D
Zagladnij na msn od czasu do czasu.
 
reklama
Do góry