reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Hej...

U nas tez pogoda szkoda gadać...:wściekła/y:
Karola a tobie jak leci? Krupniczek mnam, mniam! Też lubie...:-D
Sencilla no to ja poproszę o konkrety jeszcze raz...bo chetnie sie tego podejmę...hihi...:tak:
 
dobry wieczor :-)
u nas tez pogoda do kitu na zmiane lalo i swiecilo slonce ale udalo mi sie wyskoczyc z Daanem na rower. Jutro do pracy do drugiej mam nadzieje ze szybko zleci
A co z Aneta??? juz wieki jej nie bylo.
 
Witam....
 

Załączniki

  • 101.jpg
    101.jpg
    33,6 KB · Wyświetleń: 16
  • Caribbean-Coffee.jpg
    Caribbean-Coffee.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 11
Witam
Karola w pracy jest fajnie:-):tak:, chociaż czasem takie decybele, że głowa pęka....:szok::eek::baffled: Wkręciłam się na maxa:-D A kiedy będziesz wklejać foteczki ze ślubu???

A to moje kolejne urodzinkowe dzieło:-D:-D:-D
Pauka0278.jpg
 
Dzień doberek!!!:-D

U nas słonko pieknie świeci, jupi!
Pauka świetna robota - a ta górną część gdzie dokupiłaś?:cool2:Cieszę się że w pracy w koncu masz satysfakcje... Trzymam kciuki cały czas...
Robale a ty gdzie sie podziewalaś?:-p

Ogólnie nasze forum troche zwolniło - nie wiem dziewczyny chyba bardzo zapracowane!!!:tak:;-)

My dziś na CB sie wybieramy na 13.00 - mały właśnie zasnął a ja lece prasować pranie klience...:tak: i jeszcze zasłony mam w planie kupić do tv-kamer....
Miłego dnia kobitki!!!! :-)
 
reklama
Do góry