reklama

I ja też:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez MagdaM, 22 Czerwiec 2005.

1. MagdaM

MagdaM Początkująca w BB

Jestem w 11 tygodniu ciąż :)ale jeszcze tego nie czuję i jakoś nie mogę uwierzyć że to się stało:)

2. Mija

Mija Fanka BB :)

Mi też ciężko uwierzyc. Chocja czuje bule i skurcze w podbrzuszu i strasznie bolą mnie piersi.
    No i przytyłam już 2kg.
    Ale jedno wiem napewno jak się patrze na maleństwa na ulicy wzruszam się(to te hormony ;) ) i dociera do mnie że do stycznia czas zleci,, jak
    z bicza strzelił,,. a jak zobaczyłam USG
    Właśnie dziewczyny a jak u was?
    Bo mi już brzuszek rosnie,mam małą twardą piłeczke (żegnaj płaski brzuszku :laugh: )

3. reklama
  4. Abi

Abi Fanka BB :)

ja jestem dopiero w 9 tyg. za 2 tyg. mam 1-sze USG nie mogę się doczekć kiedy zobaczę moje maleństwo, a może maleństwa??

5. margolcia;)

margolcia;) Zaciekawiona BB

Hej mamuśki;)
    Ja teraz jestem w 12 tyg i 2 dni.Widziałam maleństwo ostatnio jak miało 9 tyg!Słyszałam serduszko-jak biło szybko i widziałam jak Maluszek poruszył maleńką nóżką-niezapomniane wrażenia! ::)Czego i wam życzę....mogłabym codziennie obserwować swoją Kruszynkę ::)Ale teraz wizyta 6 lipca odezwę się po niej i powiem co i jak ::)A termin na 10 styczeń;)Ciekawe....
    Mężulo patrzy z podziwem jak brzusio rośnie i się cieszy jak dziecko!Rozmawia z nim i głaska jak boli!To takie słodziutkie....
    A tak poza tym to biorę luteinę witaminki prenatal i kwas foliowy!Maam okropny problem z nadmiarem śliny ibezustannie tkwiącą w gardle flegmą:(

6. MagdaM

MagdaM Początkująca w BB

Cześć Mamusie, co u Was? Ja jestem w 13 tygodniu i byłam dwa dni temu u lekarza, ale nie było badań, okazało się tylko że mam bakterie w moczu:( i muszę brać jakieś leki;( Poza tym USG mam 28 lipca więc w 16 tyg (pewnie już będzie zewnętrzne:)). Zapomniałam zapytać lekarza czy dalej brać folik w II trymestrze, wy bierzecie?

Pozdrawiam Was gorąco

Magda

7. sympatika

sympatika Zaciekawiona BB

Cześć Dziewczyny:)

A ja dzisiaj idę na USG, mam nadzieję, że mój lekarz trochę się zaangażuje w moją ciążę, bo póki co jest tak wyluzowany, że aż mnie to denerwuje;) A może tak powinno być? MagdaM - ja nie biorę już Folika odkąd zaczęłam brać witaminy dla kobiet w ciąży (na ogół jest tam też kwas foliowy).

Pozdrawiam wszystkich gorąco:)

8. MagdaM

MagdaM Początkująca w BB

Hej sympatika, czekamy na Ciebie po USG, napewno roście duży zdrowy dzidziuś:) Daj znać!

MagdaM

9. bunia_25

bunia_25 Fanka BB :)

Czesc dziewczyny ja mialam robione usg w siodmym tygodniu, teraz to juz 18 tydzien a usg moze za miesiąc :(. Nie moge sie doczekac zeby zobaczyc dzidziusia na monitorze. Pozdrawiam Was pa

10. reklama

Poleć forum