reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

I ja też:)

Rozwiązania
0
Jestem w 11 tygodniu ciąż :)ale jeszcze tego nie czuję i jakoś nie mogę uwierzyć że to się stało:)

reklama

Mija

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Mi też ciężko uwierzyc. Chocja czuje bule i skurcze w podbrzuszu i strasznie bolą mnie piersi.
No i przytyłam już 2kg.
Ale jedno wiem napewno jak się patrze na maleństwa na ulicy wzruszam się(to te hormony ;) ) i dociera do mnie że do stycznia czas zleci,, jak
z bicza strzelił,,. a jak zobaczyłam USG
Właśnie dziewczyny a jak u was?
Bo mi już brzuszek rosnie,mam małą twardą piłeczke (żegnaj płaski brzuszku :laugh: )

Abi

Rozwiązania
0
ja jestem dopiero w 9 tyg. za 2 tyg. mam 1-sze USG nie mogę się doczekć kiedy zobaczę moje maleństwo, a może maleństwa??

margolcia;)

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej mamuśki;)
Ja teraz jestem w 12 tyg i 2 dni.Widziałam maleństwo ostatnio jak miało 9 tyg!Słyszałam serduszko-jak biło szybko i widziałam jak Maluszek poruszył maleńką nóżką-niezapomniane wrażenia! ::)Czego i wam życzę....mogłabym codziennie obserwować swoją Kruszynkę ::)Ale teraz wizyta 6 lipca odezwę się po niej i powiem co i jak ::)A termin na 10 styczeń;)Ciekawe....
Mężulo patrzy z podziwem jak brzusio rośnie i się cieszy jak dziecko!Rozmawia z nim i głaska jak boli!To takie słodziutkie....
A tak poza tym to biorę luteinę witaminki prenatal i kwas foliowy!Maam okropny problem z nadmiarem śliny ibezustannie tkwiącą w gardle flegmą:(

Rozwiązania
0
Cześć Mamusie, co u Was? Ja jestem w 13 tygodniu i byłam dwa dni temu u lekarza, ale nie było badań, okazało się tylko że mam bakterie w moczu:( i muszę brać jakieś leki;( Poza tym USG mam 28 lipca więc w 16 tyg (pewnie już będzie zewnętrzne:)). Zapomniałam zapytać lekarza czy dalej brać folik w II trymestrze, wy bierzecie?

Pozdrawiam Was gorąco

Magda

Rozwiązania
0
Cześć Dziewczyny:)

A ja dzisiaj idę na USG, mam nadzieję, że mój lekarz trochę się zaangażuje w moją ciążę, bo póki co jest tak wyluzowany, że aż mnie to denerwuje;) A może tak powinno być? MagdaM - ja nie biorę już Folika odkąd zaczęłam brać witaminy dla kobiet w ciąży (na ogół jest tam też kwas foliowy).

Pozdrawiam wszystkich gorąco:)

Rozwiązania
0
Hej sympatika, czekamy na Ciebie po USG, napewno roście duży zdrowy dzidziuś:) Daj znać!

MagdaM

reklama

bunia_25

Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny ja mialam robione usg w siodmym tygodniu, teraz to juz 18 tydzien a usg moze za miesiąc :(. Nie moge sie doczekac zeby zobaczyc dzidziusia na monitorze. Pozdrawiam Was pa

Do góry