reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I ja też:)

reklama
Mi też ciężko uwierzyc. Chocja czuje bule i skurcze w podbrzuszu i strasznie bolą mnie piersi.
No i przytyłam już 2kg.
Ale jedno wiem napewno jak się patrze na maleństwa na ulicy wzruszam się(to te hormony ;) ) i dociera do mnie że do stycznia czas zleci,, jak
z bicza strzelił,,. a jak zobaczyłam USG
Właśnie dziewczyny a jak u was?
Bo mi już brzuszek rosnie,mam małą twardą piłeczke (żegnaj płaski brzuszku :laugh: )
 
ja jestem dopiero w 9 tyg. za 2 tyg. mam 1-sze USG nie mogę się doczekć kiedy zobaczę moje maleństwo, a może maleństwa??
 
Hej mamuśki;)
Ja teraz jestem w 12 tyg i 2 dni.Widziałam maleństwo ostatnio jak miało 9 tyg!Słyszałam serduszko-jak biło szybko i widziałam jak Maluszek poruszył maleńką nóżką-niezapomniane wrażenia! ::)Czego i wam życzę....mogłabym codziennie obserwować swoją Kruszynkę ::)Ale teraz wizyta 6 lipca odezwę się po niej i powiem co i jak ::)A termin na 10 styczeń;)Ciekawe....
Mężulo patrzy z podziwem jak brzusio rośnie i się cieszy jak dziecko!Rozmawia z nim i głaska jak boli!To takie słodziutkie....
A tak poza tym to biorę luteinę witaminki prenatal i kwas foliowy!Maam okropny problem z nadmiarem śliny ibezustannie tkwiącą w gardle flegmą:(
 
Cześć Mamusie, co u Was? Ja jestem w 13 tygodniu i byłam dwa dni temu u lekarza, ale nie było badań, okazało się tylko że mam bakterie w moczu:( i muszę brać jakieś leki;( Poza tym USG mam 28 lipca więc w 16 tyg (pewnie już będzie zewnętrzne:)). Zapomniałam zapytać lekarza czy dalej brać folik w II trymestrze, wy bierzecie?

Pozdrawiam Was gorąco

Magda
 
Cześć Dziewczyny:)

A ja dzisiaj idę na USG, mam nadzieję, że mój lekarz trochę się zaangażuje w moją ciążę, bo póki co jest tak wyluzowany, że aż mnie to denerwuje;) A może tak powinno być? MagdaM - ja nie biorę już Folika odkąd zaczęłam brać witaminy dla kobiet w ciąży (na ogół jest tam też kwas foliowy).

Pozdrawiam wszystkich gorąco:)
 
reklama
Czesc dziewczyny ja mialam robione usg w siodmym tygodniu, teraz to juz 18 tydzien a usg moze za miesiąc :(. Nie moge sie doczekac zeby zobaczyc dzidziusia na monitorze. Pozdrawiam Was pa
 
Do góry