reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I trymestr a przeziębienie

lovefrusciante

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Luty 2019
Postów
35
Cześć dziewczyny! Od tygodnia jestem chora, nie mam gorączki ale mam mokry kaszel, z nosa mi leci jak szalone, ogólnie jestem słaba i całe dnie leżę plackiem w łóżku. Staram się nie brać leków, jedyne na co sobie pozwoliłam to paracetamol (przez 3 dni po 2 tabletki- polecone przez mamaginekolog), witamina c, wapń, pod nos amol a dzisiaj, po przeczytaniu pozytywnych rekomendacji tamtum verde w sprayu do gardła. Obecnie jestem w 8+4tc, tydzień temu na usg widziałam zarodek i serduszko (okazało się, że fasolka jest o tydzień mniejsza niż myślałam), jedyną informację jaką dostałam to żeby przyjść za 2 tygodnie na kolejne usg żeby ustalić termin porodu. Od kilku dni przestały mnie boleć piersi i ustały mdłości. Zaczynam wpadać w depresję, że dziecku się coś stało, że pewnie serduszko przestało bić itd. Nie potrafię się uspokoić :(( Czy jest to możliwe, żeby moja choroba miała jakiś wpływ na tak wczesną ciążę?
 
reklama
Do góry