reklama

Idealna siostra

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez ardarume, 20 Listopad 2012.

1. ardarume

ardarume Początkująca w BB

Hejka :)
    Jestem tu nowa, także proszę nie linczować :p Chciałam się tylko zapytać co może robić siostra matki, a przyszła ciocia? :) Czy jest coś w czym mogłabym pomóc? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

2. 85justyna

85justyna Fanka BB :)

odpowiedź byłaby prosta: wszystko! A tak na poważnie to bądź blisko siostry i wsłuchaj się w jej potrzeby ale nie przesadzaj żeby nie czuła się osaczona. Jak siostra będzie chciała to pomóż jej kompletować wyprawkę, wyciągnij ją czasami na spacer żeby pogadać od serca. W sumie to ciężko powiedzieć bo nie wiem w jakich jesteście relacjach. A kiedy siostra rodzi?

3. reklama
  4. magdaj

magdaj Zaciekawiona BB

Jak już urodzi to możesz po prostu czasem porwać młode i pozwolić siostrze odpocząć.

5. Kiulik

Kiulik Fanka BB :)

Ja ze swoja do niedawna nie żyłam najlepiej, ale odkąd urodziło jej sie maleństwo jest super i dopiero teraz doceniamy siłę sióstr! A pomagac możesz we wszystkim. czasem jednak wystarczy po prostu powiedzenie czegos miłego, szczerego, kopnięcie w tyłek! I dodawanie odwagi!!

6. Eminem

Eminem Fanka BB :)

jak byłyśmy małe, to żyłyśmy jak pies z kotem, różnica to 2 lata, a teraz jest moją najlepszą przyjaciółką, rodzeństwo to skarb:)

7. kusmir

kusmir Fanka BB :)

po przyjściu malucha na świat to każda, nawet najdrobniejsza pomoc jest ważna, bez względu na to jakie macie relacje warto w tym czasie je odbudować lub odświeżyć, jeśli Twoja siostra zdecyduje się na opiekunkę do dziecka to na pewno nie na pełny etat, a od czasu do czasu będzie musiała coś załatwić, więc jeśli masz możliwość zaproponuj jej, ze zostaniesz od czasu do czasu z dzieckiem, jeśli Twoje dochody na to pozwalają to jak najbardziej wyprawka będzie wskazana, ale lepiej zapytać też ja konkretnie jak mogłabyś jej pomóc...szczera rozmowa na pewno nikomu nie zaszkodzi, a przynajmniej będziesz miała najbardziej szczera odpowiedź na nurtujące Cię pytanie

8. Ankara2

Ankara2 Zaciekawiona BB

i nie narzucać się,to ważne,nie każda mama po porodzie od razu chce wychodzić,opowiadać o wszystkim,nieraz potrzebny jest święty spokój.

Poleć forum