reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

II cykl starań

Dzola83

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Bardzo proszę Was o pomoc w interpretacji testów owulacyjnych. Ostatni okres trwał 2 dni w zwiazku z tym pomyślałam, że owulacja może być szybciej. Testy zaczęłam 4 dnia cyklu. Klucie jajników i bol piersi nie ustawaly, a 5 dnia cyklu zaczął się sluz plodny, ostatni test jest dzisiejszy z godziny 20. Wczoraj testowałam 2x drugi z wieczornego moczu. Będę wdzięczna za pomoc.

Załączniki

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
co do testów owu nie pomogę , a jesteś pewna że to było @ a nie plamienie ?

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Żaden z tych testów nie jest pozytywny. Chociaż najbardziej ten z wczoraj wieczora. Ale też bym się zastanowiła czy to na pewno był okres.

Dzola83

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Krwawienie miałam dokładnie w dniu, kiedy powinnam mieć okres. Zglupialam :no2: dziwi mnie też ten nagły spadek LH...

Fado123

Rozwiązania
2
Czyli dziś jest który dzień cyklu ? może to za wcześnie na owulację ? zwykle występuje 12-16 dc w zależności od długości i regularności cykli

Dzola83

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
W tej chwili 8 dc, przy cyklu 26. Wcześniejsze testowanie wynikało z tego dziwnego okresu. Sugerowałam się również sluzem

Fado123

Rozwiązania
2
No różnie to bywa ,ale myślę że trochę za wcześnie na owu , mi zawsze gin mówił okres plus 5 dni i co drugi dzień przytulanki ;)

Dzola83

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Myślicie że możliwe jest, żeby mieć owulacje, a testy owulacyjne nie wyjdą pozytywnie?

reklama
reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Kaamilaaa Potrzebuję porady 4
M Staramy się 6
A Potrzebuję porady 14
Klamka82 Potrzebuję porady 48

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry