reklama

Ile powinno pic mleka 4 m-czne dziecko???

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez Gośk@, 17 Kwiecień 2008.

1. Gośk@

Gośk@ Zaciekawiona BB

MAm problem otoz karmie dziecko butelka i na opakowaniu pisze ze 4m-czne dziecko powinno wypijac 4razy dziennie po 210ml (w sumie 840ml ) a moj maly niestety nigdy na raz tyle ne wypije najwieksza dawke na raz co wypija to 90ml i to po dluzszym snie a tak to co jakis czas po 60ml ale wzielam sie na sposob i zapisywalam sobie ile przez caly dzien ml wypija i sumujac wszystko wyszlo mi ze 600ml a to malo w stosunq do tego co pisze na opakowaniu mleka ;/
    Czy jest to powod do zamartwien bo przybiera na wadze ... ma 4mce i wazy 7600 ale urodzil sie tez duzy 4kg ... A moze powinnam juz mu dawac kaszki lyzeczka...

2. moniaIcolinek

moniaIcolinek wrzesień 2007

moim zdaniem nie masz sie co martwic moj syn tez pil roznie a nawet teraz nie ma tak ze zawsze wypije 230ml bo tyle zazwyczaj wypija(ma 7msc).poprostu raz jest bardziej glodny raz mniej.

3. reklama
  4. MYNIA21

MYNIA21 Zaciekawiona BB

Moja coreczka ma 6m a nawet teraz pije na porcje max 200ml.nie masz sie czym martwic :tak:

5. irfinka

irfinka psotnisia

moj maly na 7 -cy i dopiero od tygodnia je po 180 ml tak jadl po 120 a dlugo dlugo jadl po 90 i tyle mu wystarczalo w zadnym wypadku nie powinnas kierowac sie tym co na opakowaniu tylko daj tyle zeby zjadl i zebys nie musiala wylewac i podawaj w tedy kiedy jest glodne mozesz dopajac woda miedzyczasie co zmniejszy laknienie i ureguluje godz. karmienia

6. ally1981

ally1981 Zaciekawiona BB

Jeżeli dobrze przybiera na wadze nie ma sie co martwić:-)

7. blueberry77

blueberry77 Podwójna Marcówka :)

Mój ma 14 miesięcy i wypija na raz 150- 200 ml :-D. Nie przejmuj się tym, co piszą na opakowaniu :-).

Poleć forum