reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona - co by tu wybrać ;-) Propozycje, sugestie, wszystko co wpadnie nam do głowy

reklama
My dla dziewuszki mamy: Rita
w pierwszej ciąży miała być Hania, albo Klara ale teraz Rita przoduje więc tak będzie
Jak będzie chłopek to tu już mamy kilka typów: Franek, Staś, Antek, Rysio( mnie się średnio podoba ale coś M buczy)
 
A i jeszcze dla chłopca podoba mi się Witek.
Ale zanim wybierzemy imię, to pewnie znowu będzie kłutnia. synkowi mąż chciał dać Aleksander, a zdrobniale chciał wołać Alex. Ale ja, nigdy w życiu, nie znoszę wszelkich amerykańsko- angielskich i tych różnych zagranicznych imion. Moje dzieci będą miały polskie imiona, jest tyle ładnych, że na prawdę jest w czym wybierać.
To jest oczywiście moje zdanie, a każdy ma prawo dawać swojemu dziecku tak, jak mu się podoba, nawet po AMERYKAŃSKU...
 
Magda86Poznań;9737064 Widzę pisze:
Ja już w pierwszej ciąży chciałam Leona, ale mąż nie chciał, ale teraz myślę, że go przekonam;-).
a co do upodobań rodziny, jak szwagierce i teściowej powiedziałam, że podoba mi się Leon, to powiedziała " O MATKO". Ale mam to gdzieś, Antoni też im się nie podobało, ale musieli się przyzwyczaić... Z imionami tak jest., wszystkim nie dogodzisz, a i też nie wiesz, czy kiedyś dziecko nie będzie miało pretensji, że imię mu się nie podoba. Moja siostra tak miała, zła była na rodzicó, bo nie podobało jej się imię Aneta:-D. Tak bywa...
 
No Leon wraca do łask :)

Ja też wolę polskie imiona, ale przez doświadczenie z liceum, kiedy to byłam jedną z pięciu Asiek w klasie wolałabym, żeby imię nie było zbyt często spotykane :)

Acha Alicję też mieliśmy na względzie :) ale jednak wolałabym Hanię :)
 
reklama
Do góry