reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszków:)

sss16

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Luty 2012
Postów
158
Witam, czy macie już wybrane imiona dla pociech?

Ja mam dla córci Laura,dla synusia Daniel

Póki co maluszek nie pokazał kim jest, 19 tydzień się kończy, może za dwa tygodnie na badaniach anatomicznych już będę widziała:)

A jak u Was?:)
 
reklama
Idalia. Greckie o ile dobrze wyczytalam. Ale konczy sie na A, w PL znane wiec ok, chociaz mm sie nie podoba:(
 
mimo iz nie jestem w ciązy ma już corkę Gaję a jak bedzie synek w przyszości to Iwo lub Gabriel lub Gajusz a jak dziewczynka to Inga lub Kalina
 
Daniel i Laura też nie polskie,nawiasem mówiąc;-),choć juz spopularyzowane.Idalia występuje u Słowackiego :tak:.Ładne i ładnie można zdrobnić.
 
Mi podobają się Nadia, Nikola, Vanessa, Oliwia, Kasjana. Mam więc dylemat w wyborze imienia dla córeczki ale chyba będzie Nikola. Imiona dla chłopców to Nataniel, Nikolas, Oktawian.
 
Widzę, że królują oryginalne imiona :) Mi się strasznie też Nadia podoba, ale gdzieś usłyszałam Laurę i tak już zostało;) o ile będzie córcia.
 
U nas jest potwierdzony chłopczyk, będzie więc Krzyś. Póki co nie mamy jeszcze drugiego imienia, mężowi podoba się Gabriel, mnie niezbyt :baffled:
Laura - bardzo mi się podoba, tak samo jak Kalina i Amelia. Ale jeśli w przyszłości będę miała córcię - najprawdopodobniej będzie Amelka :tak:
 
reklama
anik. fajnie że już wiesz, ja mam 1 marca wizytę na badanie anatomiczne, więc może się dowiem w końcu, bo nie ukrywam, że skręca mnie z ciekawości:) ale czuje, że też będzie synuś, tak wynika z moich obliczeń ( jeśli chodzi o dzień zapołodnienia:p ) ale czy to wiarygodne to sie okarze...Amelka bardzo ładne też jest, my co do drugich imion to raczej po Nas damy czyli Sylwia albo Radek:)
 
Do góry