reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszków:)

sss16- mam nadzieję, że dowiesz się, kto ukrywa się pod Twoim serduszkiem ;) U mnie chłopczyk pokrył się z dniem zapłodnienia :-D wiec trzymam &&&, że i u Ciebie się sprawdzi :tak:
Ja też chciałabym, żeby Mały miał drugie imię po tacie, muszę to przeforsować :-D
 
reklama
:) my po dziadkach nie bardzo, bo jak damy jednych to drudzy będą mieli za złe i na odwrót :p więc bezpieczniej jest dać po Nas:)
 
sss ja dalam oliwce drugie imie po Babci ze strony m bo ta Babcia juz nie zyje takze teraz czas na moja Mame ale jak bedzie chlopiec to bedzie mial jedno imie
 
A u nas ma byc chlopczyk,ale kto wie,2 razy nam nie pokazal co tam kryje:p tatus chciał nazwac synka Gabryś, ja Norbert,a ze jestem uparta, Gabrys ma miec na 2:-D a jeśli bedzie niespodzianka to damy jej na imie Antosia:-)po pra...pra...babci;-)
 
A ja gdybym miała dziewczynkę to najprawdopodobniej będzie Sandra albo Natalia, a jeśli chłopiec to może Karol lub Mateusz, ale jeszcze może mi się pozmieniać :)
 
reklama
Do góry