reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

Dziewczyny chciałabym zrobić mała ankietę, bo nie mogę się zdecydować na imię. Raz mi się wydaje, że jedno, później że drugie, a później że trzecie. Ehhh

Gdybyście miały wybrać między tymi trzema imionami, to które byście wybrały :

Julek (Julian)
Tymek (Tymoteusz)
Franek (Franciszek)

Żeby nie zaśmiecać forum, możecie pisać na priv. Będę wdzięczna. Nawet bardzo [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Dla mnie Tymek :)
 
reklama
W domu mam już core Franie
Drugie w koleji to facet puki co maż ma mentlik co do imion. Ja chcialam Stanisław (Staś) Witold (Witek) TYmoteusz(Tymek) a maż wspomniał coś o Michale.

W najblizszej rodzinie mam :
Kobiety :
Anna. Sylwia Anita Kinga Monika Iwona Krystyna Zofia Magdalena Justyna Dorota Agata Hanka Mariola Antonina Julia Agnieszka. I inne
Faceci:
Antonii Tomasz Krzysztof Roman Tytus Grzegorz Piotr Tadeusz darek Zbigniew Paweł Jacek emil Henryk Jan Stanisław marek bartek maciek Sławek marcin jakub sebastian Fabian hubert i inni.
Rodzina duża to i imion brak.

Ps. Ostatnio debata o Arka była oczywiście na nie
 
U nas chyba zostanie Gabriel, Gabryś :)
Kiedys bym nie zwróciła uwagi na to imię ale synuś to zaproponował jak szukaliśmy i to mnie rozczuliło. Mówię na niego Gabcio.
 
Do góry