reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Implantacja zarodka czy slabsza miesiaczka?

malenka1991

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2017
Postów
53
Zaczęło się dwa tyg temu czyli tydz przed terminem miesiączki. Zaczęłam mieć kremowe uprawy jak przy owulacji. Gdzie zawsze w tym okresie było sucho. Bolały mnie piersi.
4 dni przed miesiączka beta cg wyszedł 0,1 więc wykluczył ciążę. Miesiączka spóźniła się dwa dni. A jak przyszła to skąpa i bolesna (zawsze była bezboleśnie) nie do wytrzymania. Mdłości ból podbrzusza. Trwała 4 dni. Wystąpiło trochę skrzepów ale była skąpa w porównaniu do innych miesiączek.
Ból piersi nadal. Ból brzucha minął. Zastanawiam się czy nie było to tzw zagniezdzanie zarodka.

Poza tym po poprzedniej ciąży, 5 lat temu, nadal leci mi pokarm czasem. Teraz się zwiększyło trochę. Bywały krople tylko teraz więcej. Karmiłam wtedy 7 miesięcy i zasuszane tabletkami miałam.

Czy możliwe że doszło właśnie do implantacji zarodka? Jak było u Was? Kiedy mogę zrobić wiarygodny test?
 
reklama
Wg mnie implantacja. U mnie w czasie staran bylo roznie z miesiaczkami raz bolesna,raz bardziej plamilam..albo skrzepy itp. Test u mnie 3dni po spodziewanej miesiaczce pokazal druga blada kreseczke
 
Test dziś wieczorem z czułością 25 negatywny. Jutro rano sprawdzę też mam czułość 25.
Chciałabym chociaż się boję bo mam ryzyko zdrowotne bo miałam guza mózgu i hormony mogą wpłynąć na nawrót.
Starać się nie staramy, ale stosunek przerwany mamy najczęściej lub w prezerwatywie.
Ale ostatnio u ginekologa na usg okazało się że mam pęcherzyków kilka na jajnikach i mówił że cykle mogę mieć nieregularne w rozumieniu ze owulacja może być w innym terminie lub podwójnie więc nie ma co patrzeć na kalendarzyk.
A tak to miesiączkę zawsze miałam w terminie.

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślałam o tym po weekendzie by zrobić bo najbardziej wiarygodny może wtedy być. Ale teraz to weekend więc piszę tu. Kiedyś byłam pod innym nickiem i poznałam cudowne kobiety

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zagnieżdżenie to to na pewno nie było. Miałaś normalną miesiączkę. Nie każda musi wyglądać tak samo.
 
Zrób bete po weekendzie będziesz miała 100 procent pewności ale na moje to w ciąży nie jesteś. Dziwi mnie tylko dlaczego po 5 latach masz jeszcze pokarm, mowilas o tym lekarzowi?
 
Tak twierdzi że to normalne że może być pokarm.

A z miesiączka to miałam zawsze taka samą. Pierwszy raz tylko płomienie i ostry rwący ból podbrzusza przy tym.

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja również uważam ze to nie było zagnieżdzenie zwłaszcza ze masz nieregularne cykle... hormony mogą wydłużyć skrócić lub nawet zatrzymać miesiączkę na jakiś czas nie wspominając o intensywności plamienia czy bólu.
 
reklama
Do góry