reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja Intymna

agaced2002

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Marzec 2023
Postów
24
Witam, mam infekcje intymną byłam w aptece dzisiaj kupić Clotidal bo taki mi Pani poleciła i powiedziała ze można go stosować od 2 trymestru a na ulotce jest jak i w internecie że nie należy stosować leku podczas ciąży . Proszę o pomoc
 
reklama
Witam, mam infekcje intymną byłam w aptece dzisiaj kupić Clotidal bo taki mi Pani poleciła i powiedziała ze można go stosować od 2 trymestru a na ulotce jest jak i w internecie że nie należy stosować leku podczas ciąży . Proszę o pomoc
Miałam infekcje po antybiotyku moja ginekolog kazała kupić lakcid intymna ewentualnie lactovaginal to był środek pierwszego trymestru. Oba bez recepty stosowanie przez 5 dni.
 
Miałam infekcje po antybiotyku moja ginekolog kazała kupić lakcid intymna ewentualnie lactovaginal to był środek pierwszego trymestru. Oba bez recepty stosowanie przez 5 dni.

To sa leki na odbudowe naturalnej flory bakteryjnej pochwy wlasnie po antybiotykoterapii lub uzupelniajaco po leczeniu p.grzybiczym czy p.bakteryjnym, aby zapobiegac infekcjom w przyszlosci.
 
Najlepiej spróbuj do tego czasu lactovaginal, to probiotyk ( ale bierz taki dopochwowy, nie lykany, bo działa lepiej). W poniedziałek najlepiej poproś o posiew i jakieś leki. Jeśli one nie pomogą, to powinien już być wynik posiewu i wtedy będziesz mogła dostać coś celowanego.
 
reklama
Ma pani racje , to co mam nic z tym nie robić?

Jak ci mocno dokucza to na izbe sprobuj, zeby ci wcześniej cos wypisali. Ale dostaniesz od lekarza receptę, partner u mnie też wtedy brał tabletki. Lekarka wypisywała mi i jemu zebysmy sie nie zarazli nawzajem. Dodatkowo posiew byl robiony

Ja dostawalam nyst.atyne a maz oru. ngal
 
Do góry