reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja intymna

Dzięki, rady na pewno przydatne, polecam innym. Na razie w sumie nie idę do lekarza, codziennie oglądam stopy na razie nic mi się nie pojawia. Może się nie zaraziłam. Wyprałam wszystkie chodniczki i wygotowałam ręczniki które on używał i mam nadzieję że nie przypląta się do mnie ta grzybica, zwłaszcza teraz gdy jestem w ciąży. Niestety jak czytałam wiele maści grzybobójczych jest przeciwskazane dla kobiet w ciąży więc narazie pozostała mi tylko porządna higiena.
 
reklama
Podobno jedynym bezpiecznym dla dziecka lekarstwem na grzybice jest nystatyna. Rzeczywiście mi pomogła ... do czasu @, a potem na nowo :wściekła/y:.
Brałam już chyba wszystko co możliwe :-D i dopiero fluktonazol mi pomógł - brałam ja i M., ale z fluktonazolem trzeba ostrożnie... musi być 100% pewność, ze nie ma ciąży. Mi pomogło ... mam nadzieję, ze na długi czas :tak:
 
Zapytaj sie lekarza, ale FemiVaxin jest dobry. nie wiem czy podczas ciazy mozna stosowac. i nie wem czy jest na recepte. pozdrawiam
 
U mnie tez sie niestety pojawila nagle i niespodziewanie :-(
Mialam grzybka ze dwa razy przed ciaza. Teraz jestem w 35 tygodniu i sie zaczela. Ide dzisiaj do lekarza, zobaczymy jakie sposoby maja irlandczycy na leczenie grzybka :eek:
 
Mi lekarz przepisał natamycyne (czopki dopochwowe) Biorę je dopiero od wczoraj także podziele się ich skutecznością za pewien czas :) Pozdrawiam gorąco
 
ja tez mam problemy z grzybica!i to ostatnio bardzo czesto;/masakra!bralam juz chyba wszystko!ostatnio przepisal mi lekarz wlasnie to femiVaxin!bralam to grzies w polowie lipca!a od niedawna okazalo sie je jestem w 6 tyg ciazy!a to femi bierze sie przez 10dni a potem robi sie 20dni przerwy!tylko zastanawiam sie czy przez te 10dni co bralam nie zaszkodzilam dziecku bo to byl samiutki poczatek ciazy!a teraz bede sie pytala lekarza czy moge to dalej brac...bo cale opakowanie starcza na 3 miesiace!ale na ulotce pisze ze w okresie ciazy skonsultowac z lekarzem i tyle;/!
 
Witam Was wszystkie!
Mam problem i mam nadzieję, że któraś z was mi pomoże:-) Od 5 miesiąca ciąży ma problem z zapaleniem pochwy, a teraz jestm w 37 tyg ciązy. Ciągłe upławy, swędzenie, pieczenie, opuchlizna itp. Jestem cały czas pod stałą opieką lekarza ginekologa. Na popczątku dostawałam Nystatynę dopochwowo, teraz mam Gynalgi także dopochwowo. Natomiast ja nie widzę żadnej poprawy po stosowaniu leków, bo ciągle mi to powraca. Lekarz natomiast twierdzi, że jest poprawa. Ale ciągle mam takie same objawy, czasmi jest dzień góra trzy dni spokoju.Ale już nie wiem jak mam sobie z tym radzić ponieważ jest to bardzo uporczywe.Miała może z was taki sam problem?Co robić w takiej sytuacji?Pomóżcie....
 
reklama
Witam jestem nowym użytkownikiem tego portalu i chciałam zapytać czy ktoś ma informacje co do stosowania leku Triderm ? :angry:

U góry na listwie (po logiem Baby Boom) obok Ustawiań, Regulaminu, Blogów, społeczności itd jest też opcja "szukaj" tam wpisz nazwę leku i zostanie przeszukane forum czy już ktoś coś pisał na temat tego lekarstwa :)

Ja w ciąży tę miałam grzybicę i lekarz przepisała mi gynalgin
 
Do góry