reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy już zajrzeliście do Kalendarza Adwentowego? Przed nami 24 dni - konkursów i wyzwań. Dołącz i znajdź okienko

    Jak zadbać o swoje emocje w ciąży i po porodzie. Rozmowa z psycholog okołoporodową. Nie tylko dla rodziców wczesniaków. Obejrzyj

reklama

Infekcja pochwy

Dołączył(a)
26 Marzec 2006
Postów
2

witam
Bardzo proszę o namiary na jakiegoś świetnego pediatrę lub ginekologa dziecięcego w Warszawie lub najbliższych okolicach. Od roku walczymy u córki (córeczka ma 3 latka) z bakterią E.Coli. Nie pamiętam już u ilu lekarzy byłam i NIC!!! Smarowałam jej pochwę baneocinem, zażywała uro- waxom oraz leki homeopatyczne. Wszystko bez efektu. Bardzo proszę o pomoc.
Mama OLi
 
reklama
Dołączył(a)
26 Marzec 2006
Postów
2
mieszkam w śródmieściu ale jak znasz jakiegoś naprawdę świetnego lekarza, to chyba nie ma większego znaczenia - jakoś dojadę  :)
 
Do góry