)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Infekcja, staranie, żel i ból

UrszulkaB

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dzisiaj, nagle zaczęły boleć mnie wargi sromowe. Są delikatnie napuchniete i niesamowicie wrażliwe przy dotyku, do tego stopnia, że bol sprawia chodzenie w spodniach i jakiekolwiek ścieranie materiału. Nie boli w środku, ani nie piecze. Zauważyłam nieco więcej bardzo wodnistych uplawow. Jestem w trakcie owulacji. Stymulowana clo A wczoraj dodatkowo po raz pierwszy użyłam przed srosunkiem zel conceive plus dla poprawy wilgotności i żywotności plemników ponieważ oczywiście staramy się o ciążę. Wygląda mi to na infekcje ale pierwszy raz tak mocno boli z zewnątrz. Wizyte mam dopiero w poniedziałek ale martwię się.

reklama

Morphi

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kurcze alergia na taki żel to chyba rzadkość. Ale jest możliwa.. Może faktycznie

UrszulkaB

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ten żel używany jest przy badaniach w gabinetach ginekologicznych więc nie powinien uczulać. Bardzo dziwne uczucie bólu to jest... normalnie pali i kłuje. Dziś nadal jest wszystko spuchniete. I jak tu się starać kiedy nie można A owulacja w trakcie.

Kayla8989

Rozwiązania
0
Tak wiem że nie powinien sama to używam jednak przed zakupem trafiłam na opinie iż 1 z dziewczyn miała uczulenie po nim a w 2 przypadku uczulenie dostał partner dziewczyny wszystko kwestia indywidualna albo po prostu niefortunnie zagrali się w czasie z jakaś infekcja
Szkoda zw akurat na optymalny czas ci się przytrafiło

Kayla8989

Rozwiązania
0
A propo dolegliwości warto mieć w domu maść Clotrimazolum bez recepty tania a pomaga gdy piecze

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry