reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból brzucha staranie o dziecko

Dołączył(a)
5 Lipiec 2023
Postów
2
Hej, od pół roku staramy się o dziecko. Zauważyłam że po ok 3 dniach od stosunku boli mnie brzuch tzw. Miesiączkowy ból. Mija po około tygodniu. Potrm jest tydzien ciszy i dlstaje okres. Na początku myslalam ze to objaw zapłonienia ale niestety testy negatywne. Czy któraś z was miała tez takie bóle? Z czego może on wynikać? Dodam że przed staraniem nigdy nie mialam takich bóli.
 
reklama
Podejdź najlepiej do ginekologa wtym czasie, jak Cię boli. Może coś będzie na USG, ewentualnie zleci zbadanie hormonów itd.
 
Hej. Ja tak mam od kwietnia. W lutym poroniłam ciążę (na stanie mam 3 dzieci ) czwarta ciąża była niespodzianka. No i właśnie porobiło mi się tak jak u ciebie. Owulacja i przez około 6-7 dni ból jak na okres, mokro. Nie ukrywam , że od tamtej pory mam ogromne pragnienie jeszcze jednego dziecka. Od dwóch cykli monitoruje owulację. Póki co jestem właśnie jakieś 6-7 dni po owu, ból przeszedł i susza .... Od dwóch dni wahania nastroju, ale nie wiąże tego z ciąża , tylko właśnie z tym , że wiem że znowu się nie udało...😔 Też nie wiem od czego to....
 
Dodam, że w zeszłym cyklu po owu miałam też takie bóle i poszłam do gina i on mi powiedział, że w sumie to normalne
 
Ten ból a'la miesiączkowy mam od owulacji lub dwa dni po niej...
Jeden ginekolog powiedział, że może być tak ze mam niedrożne jajowody. Będziemy jechać do kliniki niepłodności i zobaczymy co tam powiedzą. Najdziwniejsze jest właśnie to że przed staraniami nie mialam takich bóli. Czytam fora, internet i na nic nie natrafiłam. Jedyne co to to że ból brzucha może to być znak zaplodnienia ale No testy negatywne.. i ten bol pojawią się już po 2-3 dniach od stosunku więc chyba za wcześniej..
 
reklama
Do góry