reklama

Info o Narodzinach oraz Gratulacje dla rozpakowanych czerwcówek !!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2014' rozpoczęty przez marisamm, 24 Kwiecień 2014.

1. marisamm

marisamm Elfia Mama

nie jestem z Wami na bieżąco,więc nie wiem czy w odpowiednim wątku napiszę (gdyby coś przenieście post w odpowiednie miejsce)

paulinka88 prosiła, żeby przekazac, iż dzisiaj na świat przez cc przyszedł Marcelek, w 33t6dc. Malutki waży 2800g. Mama i dzidziol mają się dobrze, choc chwilowo Marcel musi byc pod respiratorem.

Nie wiem czy to pierwsza rozpakowana czerwcóweczka czy był już ktoś wcześniej.
    Trzymajcie kciuki za oboje.

2. minisia

minisia pazdziernik '08

Aaaaa gratulacje ale sie ciesze!! Maluszek I mama zdrowi...paulinka trzymaj sie kochana jestesmy z toba ...normalnie lzy szczescia :))
    Swoja droga niezla waga :) spory :)

3. reklama
  4. Skodzia

Skodzia Fanka BB :)

Dziękujemy za wiadomość !!!

Paulinko moje gratulacje, dużo zdrówka dla Was, cieszę się że sprawa przyspieszyła i masz swojego Skarbka bezpiecznie przy sobie, cudowne wieści, pierwsza czerwcowa Mamusio :happy2:

5. kaira24

kaira24 Fanka BB :)

DZięki za Info.
    Witamy pierwsze dzieciątko z czerwca. Paulina dużo zdrowia dla was

6. bluecaat

bluecaat Fanka BB :)

No to mamy pierwsze czerwcowe dzieciątko :-) Oby maluszek teraz nabierał siły i mamusia niech odpoczywa :tak:

7. siva1987

siva1987 Fanka BB :)

Az sie popłakałam gratulacje ogromne trzymaj sie tam paulinka :-)maluszek spory

8. mea_osi

mea_osi Mea, Agatka, Gabi i Mati

to ide zrobic odpowiedni zapis na liscie ... no i czas otworzyc watek informacyjno gratulacyjny !!!!

9. rruurrkkaa

rruurrkkaa Mama Misiatków

Paulina wielkie gratulacje!!!!!

10. reklama
  11. mea_osi

mea_osi Mea, Agatka, Gabi i Mati

Tu proszę o wpisywanie wszelkich gratulacji i informacji o narodzonych maluszkach !!!! jak ktoś zyczy sobie żeby na liście pojawilo sie zdjecie malego obywatela świata to prosilabym o przesylanie zdjecia na moj adres e-mail lub telefon (udostepniam na priv i moge tym samym stać się skrzynka kontaktowa !!!!)

12. ewika87

ewika87 nasze szczęście

paulinko gratulacje!!! Niech Marcelek zdrowo rośnie!!

Poleć forum