reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja testu , proszę o pomoc

Dołączył(a)
16 Wrzesień 2022
Postów
4
Dzień dobry. Jestem tutaj nowa , szukam porady, chcę być dyskretna dlatego pozostaje mi liczyć na kobiety z forum. Mam 26 lat i z mężem zaczęliśmy starać się o dziecko dokładnie w ostatnie dni płodne. Jestem dzień przed miesiączką lub nawet powinnam dostać dziś, co jakiś czas czuje ukłucie nieznane w brzuchu (2/3 razy dziennie, od kilku dni )a nawet raz poczułam takie "okresowy ból" jaki często miewałam świeżo przed. Test wyszedl z ledwo ale to ledwo widoczną kreską... Jak mam to rozumieć ? W załączniku dodaje zdjęcie testu. Ogromnie dziękuję za odpowiedzi.
Wiem ,że powinnam zrobić badanie z krwi lecz sytuacja nie pozwoli mi na to przez kilka dni a jestem strasznie niecierpliwa i chciałabym wiedzieć czy faktycznie mogę po cichutku się cieszyć
 

Załączniki

  • IMG_20220916_141445.jpg
    IMG_20220916_141445.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 549
  • IMG_20220916_141503.jpg
    IMG_20220916_141503.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 317
  • IMG_20220916_141548.jpg
    IMG_20220916_141548.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 314
  • IMG_20220916_141352.jpg
    IMG_20220916_141352.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 306
reklama
Dzień dobry. Jestem tutaj nowa , szukam porady, chcę być dyskretna dlatego pozostaje mi liczyć na kobiety z forum. Mam 26 lat i z mężem zaczęliśmy starać się o dziecko dokładnie w ostatnie dni płodne. Jestem dzień przed miesiączką lub nawet powinnam dostać dziś, co jakiś czas czuje ukłucie nieznane w brzuchu (2/3 razy dziennie, od kilku dni )a nawet raz poczułam takie "okresowy ból" jaki często miewałam świeżo przed. Test wyszedl z ledwo ale to ledwo widoczną kreską... Jak mam to rozumieć ? W załączniku dodaje zdjęcie testu. Ogromnie dziękuję za odpowiedzi.
Wiem ,że powinnam zrobić badanie z krwi lecz sytuacja nie pozwoli mi na to przez kilka dni a jestem strasznie niecierpliwa i chciałabym wiedzieć czy faktycznie mogę po cichutku się cieszyć
Masz jeszcze jakieś testy? Powtórz najlepiej tak za 2 dni, bo ja widzę tylko na jednym zdjęciu jak zmrużę oczy, a to moze być za mało :D
 
Dzień dobry. Jestem tutaj nowa , szukam porady, chcę być dyskretna dlatego pozostaje mi liczyć na kobiety z forum. Mam 26 lat i z mężem zaczęliśmy starać się o dziecko dokładnie w ostatnie dni płodne. Jestem dzień przed miesiączką lub nawet powinnam dostać dziś, co jakiś czas czuje ukłucie nieznane w brzuchu (2/3 razy dziennie, od kilku dni )a nawet raz poczułam takie "okresowy ból" jaki często miewałam świeżo przed. Test wyszedl z ledwo ale to ledwo widoczną kreską... Jak mam to rozumieć ? W załączniku dodaje zdjęcie testu. Ogromnie dziękuję za odpowiedzi.
Wiem ,że powinnam zrobić badanie z krwi lecz sytuacja nie pozwoli mi na to przez kilka dni a jestem strasznie niecierpliwa i chciałabym wiedzieć czy faktycznie mogę po cichutku się cieszyć
Powtórz jutro rano bo kreskę widać tylko na jednym zdjęciu i to tak ledwo ledwo. Wiem, że zazwyczaj na zdjęciu widać słabiej ale i tak ciężko stwierdzić. Jutro powinna być już odrobinę wyraźniejsza.
 
No właśnie miałam problem bo aparat widział jeszcze mniej niż ja. Teraz gdy test już trochę "podeschł" mam wrażenie ,że jescze wyraźniejsza jest , nie gruba a cienka ale za to ostrzejsza jako linia oraz ciemniejsza
Dla większej pewności po prostu powtarzaj testy co dobę albo dwa dni, dopóki nie zrobisz bety z krwi :) Nauczona mądrością forum dodam, że warto zbadać przy okazji poziom progesteronu.
 
Mi testy Pink zawszę słabo się wybarwiały, a raz miał bardzo wyraźne miejsce na kreskę testową i nie byłam pewna czy to wyniki czy taka "uroda" testu.
Spróbuj jutro z testem innej firmy, tak dla pewności
 
reklama
Do góry