reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wykresu

reklama
Wow jeśli to że stosunku 25 grudnia to coś bardzo wcześnie wychodzą te testy
Co masz na mysli mówiac wczesnie? Wedlug moich obserwacji 31 Grudnia doszlo do zagniezdzenia, nie mialam plamienia, ale bardzo silny bol w jajnikach, pierwszy test 10 wykonalam 02 grudnia i juz bylo widac slaba linie przed uplywem 5 minut :) Wczoraj zrobilam 25 i juz byla linia bardziej widoczna :)
 

Załączniki

  • 20220103_134922.jpg
    20220103_134922.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 50
To owu tez musiała być 25.12 - złoty strzał w takim razie. Chociaż nigdy się nie spotkałam żeby tak szybko wychodziły testy... beta tak ale testy to jakieś chyba super ultra czułe skoro wylapaly betę po 8 dniach od owu
 
Dla mnie to prędzej skutek stosunku z 19.12 o którym pisałaś... miałoby więcej sensu... ale kto wie 🤷🏽‍♀️ trzeba się cieszyć 😀
 
To owu tez musiała być 25.12 - złoty strzał w takim razie. Chociaż nigdy się nie spotkałam żeby tak szybko wychodziły testy... beta tak ale testy to jakieś chyba super ultra czułe skoro wylapaly betę po 8 dniach od owu
Krotki, ale intensywny bol w lewym jajniku poczulam juz 24 wieczorem, wiec mozliwe, ze juz wtedy jajeczko peklo, ale nigdy az tak nie obserwowalam, zeby byc pewna na 100 %. W kazdym razie bede monitorowac czy kreska ciemnieje :)
 
reklama
Dla mnie to prędzej skutek stosunku z 19.12 o którym pisałaś... miałoby więcej sensu... ale kto wie 🤷🏽‍♀️ trzeba się cieszyć 😀
Teraz jeszcze sprawdzilam dla pewnosci i 23 tez byly przytulanki 😅 wiec to chyba najpewniej z tego dnia, bo zaraz po tym wieczorem mialam spadek temperatury, ktory utrzymal sie do rana, a pozniej juz temperatura tylko wzrastala 🙂
 
Do góry