reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyników

asiakyupl

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Styczeń 2022
Postów
348
Hej ,dziewczyny pomożecie jakoś w interpretacji wyników nasienia ? Do jutra oszalejemu ...
IMG-20230111-WA0002.jpg
 

Załączniki

  • IMG-20230111-WA0001.jpg
    IMG-20230111-WA0001.jpg
    41,7 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Ruch słaby i morfologia 0% więc na pewno usg jąder, suple, produkty płodnościowe i może się uda podciągnąć wyniki :)
 
Da sie naprawić.
Niestety co facet to inna sytuacja i jednemu po suplach poleci do góry, a na innymnie zrobi to wrażenia. Ale warto próbować. Przede wszystkim zgłoście sie do dobrego lekarza. Włączcie suplementy, diete i ruch.
Jesli chcesz bardziej szczegółowych wskazówek, daj znać, podpowiem.
Powodzenia
 
Da sie naprawić.
Niestety co facet to inna sytuacja i jednemu po suplach poleci do góry, a na innymnie zrobi to wrażenia. Ale warto próbować. Przede wszystkim zgłoście sie do dobrego lekarza. Włączcie suplementy, diete i ruch.
Jesli chcesz bardziej szczegółowych wskazówek, daj znać, podpowiem.
Powodzenia
chętnie !!! :) Czekam na szczegóły ... A opiekę mam nadzieję będziemy mieli dobra ... Klinika bocian ma dobre opinie
 
lekarz juz sie z nami kontaktował ... nie jest dobrze,ale sa szanse bo ma duzo plemnikow a oni porownuja to wszystko do 'idealnego plemnika', dostalismy SupraMen i po 3 miesiacach mamy znowu zrobic badanie i sie do niego zglosic :)
 
chętnie !!! :) Czekam na szczegóły ... A opiekę mam nadzieję będziemy mieli dobra ... Klinika bocian ma dobre opinie
kurcze, uciekło mi, że mi odpisałaś :)
Oprócz suplementów zleconych przez lekarza moje rady:
Dieta: codziennie szklanka soku pomidorowego z łyżeczką oleju z czarnuszki i oleju lnianego, codziennie porcja orzechów brazylijskich, migdałów, pestek dyni i słonecznika, dużo, dużo warzyw (dołączamy warzywa do każdego posiłku), włączenie strączków. Fajnym sposobem na podbicie odżywczości są kiełki, można nimi wszystko sypać a są bardzo zdrowe. Ja też np jak robiłąm sos boloński z mięsem do dorzucałam tam soczewicę, Stary się nie skapnął nawet. No oczywiście jeśli możliwe to wrzucenie cukru, fajek i alko. Zmiana białych rzeczy na pełnoziatniste. Włączenie kasz do diety. Borówki - dużo antyoksydantów.
Styl życia: Uprawiania sportu, brak sauny, nie podgrzewać foteli w aucie, spanie bez majtek, jeśli tomożliwe, chodzenie nawet w ciągu dnia bez majtek, wywalenie telefonu z kieszenii lattopa z kolan. Polewanie jajek zimną wodą pod prysznicem.
Nie wiem jaki skład ma ten supel, który dostaliście, ale zerknij na niego. Składniki, za które trzeba zwrócić uwagę:
L-arginnina
L-Karnityna
L-Glutation
Cynk, selen, koenzym q10 w postaci ubichinolu (nie ubichinonu), witamina C, omega 3, witamina D, kwas foliowy, witamina A,E. Jeśli czegoś nie ma, zalecam dokupić oddzielnie.
To chyba większość mojej wiedzy jaką posiadłam :D
 
reklama
kurcze, uciekło mi, że mi odpisałaś :)
Oprócz suplementów zleconych przez lekarza moje rady:
Dieta: codziennie szklanka soku pomidorowego z łyżeczką oleju z czarnuszki i oleju lnianego, codziennie porcja orzechów brazylijskich, migdałów, pestek dyni i słonecznika, dużo, dużo warzyw (dołączamy warzywa do każdego posiłku), włączenie strączków. Fajnym sposobem na podbicie odżywczości są kiełki, można nimi wszystko sypać a są bardzo zdrowe. Ja też np jak robiłąm sos boloński z mięsem do dorzucałam tam soczewicę, Stary się nie skapnął nawet. No oczywiście jeśli możliwe to wrzucenie cukru, fajek i alko. Zmiana białych rzeczy na pełnoziatniste. Włączenie kasz do diety. Borówki - dużo antyoksydantów.
Styl życia: Uprawiania sportu, brak sauny, nie podgrzewać foteli w aucie, spanie bez majtek, jeśli tomożliwe, chodzenie nawet w ciągu dnia bez majtek, wywalenie telefonu z kieszenii lattopa z kolan. Polewanie jajek zimną wodą pod prysznicem.
Nie wiem jaki skład ma ten supel, który dostaliście, ale zerknij na niego. Składniki, za które trzeba zwrócić uwagę:
L-arginnina
L-Karnityna
L-Glutation
Cynk, selen, koenzym q10 w postaci ubichinolu (nie ubichinonu), witamina C, omega 3, witamina D, kwas foliowy, witamina A,E. Jeśli czegoś nie ma, zalecam dokupić oddzielnie.
To chyba większość mojej wiedzy jaką posiadłam :D

A mam pytanie bo wiadomo jakie witaminy brać ale teraz w jakich dawkach te poszczególne witaminy przyjmować żeby osiągnąć efekt? Bo patrzę po necie i nigdzie tego znaleźć nie mogę. Czy tak jak zalecają na pudełku czy potrzeba brać większe dawki. Mój tez ma słabe wyniki i wertuje cały internet
 
Do góry