reklama

interpretacja wyniku BETA HCG

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez wiki83, 30 Kwiecień 2013.

1. wiki83

wiki83 Początkująca w BB

Hej dziewczyny. postanowiłam zasięgnąć Waszej rady na forum ponieważ wizytę u ginekologa mam za 2 tyg i do tego czasu nie wytrzymam z wynikiem. Okres miałam ostatnio 19 lutego, do lekarza chodzę na NFZ jak do tej pory pierwsze usg bede miala dopiero za 2 tyg , bardzo mnie to stresuje bo niektorzy mieli juz po 3-4 razy a ja wcale.
    Slyszalam ze beta hcg w ciazy rosnie pomyslalam wiec ze zrobie i zobacze jaki tydzien pokarze.
    jestem w ok 9-10 tyg , beta hcg wyszło 87847,00 ale na tej kartce z wynikiem nie bardzo umialam rozszyfrowac , pomyslalam wiec ze zadzwonie tam gdzie robilam badanie i zapytam wiec Pani powiedziala ze to prawdopodobnie 5-6 tydzien no i zdebialam , nie chce sie stresowac zeby nie poronic , ale ciezko mi to wychodzi.co sadzicie o tym wyniku?

2. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

na wyniku na pewno masz normy podane, każde laboratorium ma swoje normy. Ja w 6 tyg miałam ponad 6 tys a Ty masz prawie 90tys więc pewnie to odpowiada właśnie 10 tygodniowi. Bądź spokojna i nie martw się, ciesz się ciążą :-)

3. reklama
  4. natalka1704

natalka1704 Fanka BB :)

Powinnaś mieć podane normy obok ;) ja tak miałam :) bo tak jw beata26 piszę każde laboratorium ma własne normy . To może przyśpiesz lekarza jak masz taką możliwość to będziesz spokojniejsza :)

albo jak możesz to zrób zdjęcie jak będzie widoczne to może ci pomożemy rozszyfrować ;)

5. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

Radziłabym Ci zaliczyć 1 wizytę u ginekologa teraz, bo jak nie będziesz miała w pierwszym trymestrze, to nie dostaniesz becikowego

6. Tirli

Tirli Fanka BB :)

dla swojego spokoju zrób bete np w poniedziałek a potem w środę i jeśli będzie przyrastać to wszystko jest oki. np u mnie powinien być 5-6 tydzień ale obraz usg był nie wyraźny i lekarka stwierdziła że może miałam opóźnioną owulacje i faktycznie jestem we wcześniejszej ciąży niż sugeruje to ostatnia miesiączka lub doszło do poronienia (plamiłam) więc lekarka kazała zrobić bete i zobaczyć czy przyrasta dziś po 18 odbieram drugi wynik i będę mieć jasność

7. ciałko

ciałko Początkująca w BB

Hej dziewczyny.

Pomózcie mi bo ja juz sama nie daje rady.
    W niedziele 28go.04.2013 robilam beta hcg wyszło mi 900 (dodam tez ze ostatnia miesiaczke mialam 3.04) 30.04 ponowne badanie bety wynik 400 na usg slabo widoczne ciałko ciazowe krwotoczne i dodatkowo plyn za macica... kolejne badanie krwi 2.05 wynik 505 nastepne 3.05 i wynik 570 jutro znowu beda pobierac mi krew i robic usg.
    dolegliwosci jakie mialam to plamienia i bol podbrzusza...
    co mam myslec o tym wszystkim??
    nie powinnam juz miec zadnej nadzieji ze jeszcze moze byc dobrze...

Poleć forum