reklama

Intymnie po ciąży

Temat na forum 'Archiwum mam październikowych'10' rozpoczęty przez stripMYmind, 26 Październik 2010.

1. stripMYmind

stripMYmind Fanka BB :)

no dziewczynki zbliza sie ten moment :tak:
    ja mam pytanie do pan po cc, mowil wam gin kiedy mozna po cesarce rozpoczac wspolzycie, czy trzeba czekac do wizyty kontrolnej czy wystarczy jak skoncza sie odchody poporodowe itd. jestem ciekawa czy musze czekac jeszcze prawie 3 tygodnei czy juz wolno troszke zaszalec.

2. josefin

josefin Fanka BB :)

no mi położna gdy wychodzilam ze szpitala i wydawala wypis, to wlasnie informowala mnie o tym i o tamtym. miedzy innymi kazala odczekac 6 tyg. :-)

3. reklama
  4. stripMYmind

stripMYmind Fanka BB :)

po cc tez? buuuuuuuuuu
    :p

5. DZIULKA78

DZIULKA78 uzalezniona od BB

mi w szpitalu mowili ze moge kiedy poczuje sie gotowa, ale wiadomo ze jak kapie z dolu to do bani takie bzykanko:ppp wkurzam sie bo miesiac jutro mija a ja chodze we wkladce zamiast podpaski-prawie nic nie leci juz a jednak minimalne plameczki wiec nie bede sie ten tego "na indianca" bo moj chlop piorpusza nie kupil :ppp a tak mi sie chce ze jak go dopadne to bedzie chodzil okrakiem i jajeczka w kostkach lodu bedzie trzymac tydzien:))))))))))))))))))))

6. eddi29

eddi29 MamaZosiaszka

Jestem po c.c już prawie rok i do tej pory odczuwam czasem dyskomfort jak dotknę mojej blizny. Ja czułam sie strasznie obolała po cięciu nie potrafiłam wstać z łóżka a co dopiero ruszać się. Minęło pare miesięcy kiedy rana się zagoiła i mniej bolała.Ze wzg. zdrowotnych należy odczekać 6 tyg. A i ja się bałam że szwy mi pękną ale to takie moje małe straszki były bo to chyba niemożliwe.

7. moriam

moriam Fanka BB :)

jak moj zapytal ginekologa, kiedy mozemy rozpoczac wspolzycie, to ten odpowiedzial, ze to sprawa miedzy nami i on sie wtracac nie bedzie:))
    czyli mozna, jak tylko ktos chce i czuje sie na silach. Ja jeszcze o tym nie mysle.

8. Mona6061

Mona6061 Gość

Ja jestem po CC i kurcze nikt mi nic nie powiedzial kiedy mozna zaczac sie kochac:/ a sama w szpitalu nie pomyslalam zeby zapytac...
    Jestembardzo ciekawa jak z tym jest?

9. pszczylaszczka

pszczylaszczka Fanka BB :)

w tych poradnikach ze szpitala byla info ze po cc to ok 4 tygodni.

10. reklama
  11. Ida Sierpniowa

Ida Sierpniowa Fanka BB :)

ja sporo czytałam na ten temat u innych naszych bb-miesiąców i większość dziewczyn zaczynała, kiedy "zachciała"... natomiast ja jeszcze nie chcę:p i nawet o Indiańca nie chodzi (bo jeszcze jakiś tam sie pojawia) ale o STRACH PRZED KOLEJNĄ CIĄŻĄ!!!
    gumkom nie ufam, koleżanka ma w ten sposób dwójkę cudnych dzieciaczków:p tabletki to dopiero na wizycie u ginki...
    o jakich zabezpieczeniach WY myślicie???????????????????? (bo mąż długo mi nie odpuści;D)

12. concita85

concita85 Fanka BB :)

Mi jeszcze też cosik leci, ale to takie jakby upławy :/ Rana po cc jeszcze średnio zagojona więc nie myślę o tym narazie, bo mam stracha.

Co do antykoncepcji to zastanawiam się nad spiralą, bo już nie chce mi się łykać tabsów, ale to muszę pogadać z moim ginem :) Narazie sama tylko poczytuję o tym w necie :)

Poleć forum