reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Invimed, każda lokalizacja

martina1313

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Listopad 2016
Postów
64
Cześć! Leczę się w Invimedzie i szukam dziewczyn, które starają się w Invimedzie, żeby dzielić się doświadczeniami zapraszam wszystkie obyte już w temacie oraz swiezynki ;) w grupie raźniej!
 
reklama
Olinka_89 i jak wrażenia? Długo się staracie w Invimedzie, kochana napisz cos więcej ;)
Jestem bardzo zadowolona. Nie mam porównania z innymi klinikami ale bardzo cieszę się że trafiłam właśnie do Invimedu. ( z polecenia - okazało się że znajoma ma za sobą leczenie w tej klinice - i teraz 2 letnią córkę ) .
Ja jestem po pierwszej IUI .. i już tydzień temu ujrzałam swoje pierwsze wyczekane 2 kreseczki ;) pierwszą wizytę miałam we wrześniu 2015. Niestety mieszkam za granicą i do kliniki jeździłam tylko wtedy kiedy mogłam wybrać się do Polski. Ale dzięki temu że nigdy nie miałam problemu z terminami, informacjami udzialanymi telefonicznie bądź mailowo wszystko przebiegało bez problemów.
A jak Twoje wrazenia @martina1313 ?
 
My się dopiero staramy, fajnie że Wam się udało zafasolkować! Który to miesiąc? Zgadzam się z Toba, ja jestem zadowolona z opieki u nich. Nawet powiedziałabym, że bardzo – dużym plusem jest kontakt. Telefoniczny, mailowy jakikolwiek. Bardzo pomocni ludzie tam pracują. A u kogo konkretnie się leczyłaś?? ;)
 
My się dopiero staramy, fajnie że Wam się udało zafasolkować! Który to miesiąc? Zgadzam się z Toba, ja jestem zadowolona z opieki u nich. Nawet powiedziałabym, że bardzo – dużym plusem jest kontakt. Telefoniczny, mailowy jakikolwiek. Bardzo pomocni ludzie tam pracują. A u kogo konkretnie się leczyłaś?? ;)
Jestem 7t5d. Świeża sprawa :) leczyłam się u dr. Lachowskiego i nie żałuje ani 1 wizyty.
Trzymam kciuki za Waszą fasolkę - nie obejrzysz się a już będzie :) - mnie mimo IUI zaskoczyła bardzo :)
 
Kurczę, ale za pierwszą IUI? Ja gratulacje!! Ja będę chyba musiała podejść do ivf. My się strasznie długo już staramy…. :) a Długo tam byliście czasowo, przed pierwszą IUI? I jaki był problem?
 
reklama
Olinka – daj znać jak się czujesz proszę J Bardzo jestem ciekawa jak się rozwija fasolinka :D
Hej ! Powiadomienia mi nie wyskakują :/
Czuję się dobrze :) mdli mnie a funkcjonować trzeba ale dam radę. Fasolka rośnie :) miałam dzisiaj usg - 11t6dc - 56mm szczęścia :) skakała jak oszalała.
My też staraliśmy się długo - kilka lat.
Mieszkam za granica i trochę nam zajęło leczenie w Invimedzie bo nie mogliśmy być w Polsce często. - wizyt dużo nie było tylko w czasie rozciągnięte. Teraz w marcu byliśmy - zrobiliśmy wszystkie badania potrzebne do IUI, a w maju przylecieliśmy na urlop - na tak długo jak byśmy musieli być. - zajęło nam to 3 tyg :) - monitoringi , stymulacja i zabieg :)
A jak tam ? Działacie już??
 
reklama
Do góry