reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Invitro

Martini007

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Maj 2020
Postów
23
Cześć dziewczyny, wiem że tych tematów było zakładanych już dużo, ale postanowiłam 'odświeżyć' wątek. Jestem po 1 nieudanej próbie inseminacji oraz 1 nieudanej próbie invitro z embrioglue. Zdecydowałam się na invitro, bo myślałam że nie może się przecież nie udać, wszystko podane 'na tacy' a tu trach... Parę dni temu dowiedziałam się ze znowu nic z tego nie wyszło. Stąd moje pytanie. Za którym podejściem do invitro udało się wam? Czy było to podejście z embrioglue czy bez? Jestem załamana, ale czekają na mnie na szczęście jeszcze 3 mrozaczki...
 
reklama
Cześć dziewczyny, wiem że tych tematów było zakładanych już dużo, ale postanowiłam 'odświeżyć' wątek. Jestem po 1 nieudanej próbie inseminacji oraz 1 nieudanej próbie invitro z embrioglue. Zdecydowałam się na invitro, bo myślałam że nie może się przecież nie udać, wszystko podane 'na tacy' a tu trach... Parę dni temu dowiedziałam się ze znowu nic z tego nie wyszło. Stąd moje pytanie. Za którym podejściem do invitro udało się wam? Czy było to podejście z embrioglue czy bez? Jestem załamana, ale czekają na mnie na szczęście jeszcze 3 mrozaczki...
Zapraszamy na wątek : kto po in vitro

lekarz który mnie prowadzi twierdzi ze nie ma żadnych badań które by potwierdzily skuteczność tego dodatku za kilkaset złotych …

Wiesz dużo zależy jaki jest u was "problem" i dlaczego zdecydowaliście się na in vitro .

Tez myslalam ze in vitro w moim przypadku to rach ciach i będę mamą .
Wszystkie moje wyniki i niemeza są bardzo dobre . Niestety mam niedrożne jajowody .

Pierwszy transfer (bez embryo glue) dał ciąże urodziłam , niestety dzidziuś z wada serduszka . Drugi transfer i puste jajo płodowe . Na wiosnę kolejny transfer … zostało nam 4 mrożone , niebadane zarodki …

Jak masz ochotę zapraszam na priv
 
Do góry