reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

IRLANDIA URODZILA

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witajcie!
Jesteśmy już w domu od dwóch dni i musicie mi wybaczyć, że niewiele się odzywam. Bardzo wszystkim Wam dziękujemy za gratulacje, pamięć i wsparcie. Narazie wszystko jest dla nas a szczególnie dla Olka nowością. Ja też muszę się jeszcze wiele nauczyć. Karmię piersią ;D i bardzo się z tego cieszę. Jak już bedziemy mieli ustalony plan dnia i trochę się zorganizujemy napewno będę pojawiać się częsciej. Teraz cieszę się, że Olek przesypia całe noce z przerwami na karmienie oczywiście a ja mam wystarczająco dużo pokarmu dla niego. Jestem jeszcze osłabiona bo podczas zabiegu straciłam ponad litr krwi i gdyby nie dobre wyniki sprzed porodu to pewnie w szpitalu byłabym dłużej. Staram się dużo spać a dużą wyręką jest dla mnie mama i oczywiście Adam. Spisuje się chłopak na piątkę. Jak tylko będą nowe zdjęcia napewno się pochwalimy. Pamiętajcie proszę o nas i jeszcze raz dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa dla nas.
Jesteśmy bardzo szczęśliwą małą rodzinką!
Ola, Adam i mały Olek, który dziś skończył tydzień. ;D :-*
 
Witaj Oli miło Cię widzieć na forum.I fajnie że jetseś już w domku z Malutkim Olkiem.Niech wam sie chłopak dobrze chowa no i Ty wracaj szybciutko do pełni sił.Pozdrawiam Rybcia_21 i kruszynka w brzuszku.
 
irlandia - witamy w domu i na bb :)
czy moge umiescic zdjecie twojego najmlodszego chlopca na liscie mam i dzieciaczkow ???
 
Witaj Olu!!! strasznie sie ciesze, ze wszystko jest dobrze, a najwazniejsze ze masz zdrowego slicznego synka. Pozdrowienia dla Ciebie, malenstwa no i dla dumnego taty. Jak juz dojdziecie do siebie to zagladaj do nas no i oczywiscie wklejaj szybciutko zdjecia juniora :)
 
Olu-gratulacje i fajnie ze jestes z nami spowrotem.Ciesz sie swoim synusiem,odpoczywaj duzo,zbieraj sily i w miedzyczaise zagladaj na ofrum i pisz co ciekawego u Was sie wydarzylo.
 
Witajcie!
Dzięki za słowa otuchy. Dziś mam mało czasu, bo Olek trochę marudzi, ale to początki a te bywają trudne. Zapomniałam pogratulować wszystkim Nowym Mamom na forum! Mam nadzieję, że wkrótce zacznę się odzywać częściej bo już mi Was trochę brakuje. Przez ciążę przebrnęłyśmy wszystkie wspólnie i pewnie łatwiej nam będzie przeżyć pierwsze miesiące naszych pociech w niezmienionym gronie. Idzia będzie mi bardzo miło jeśli dodasz zdjęcie Olka do listy. Muszę uciekać Bo Mały chyba się obudził, Pozdrawiamy!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry