reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dziękuję 😘 no ja to w ogóle mam "Meksyk" z tymi moimi piersiami i mnie one stresują 😁 w zeszłym tygodniu przestały mnie mniej boleć już w poniedziałek pod gabinetem byłam taka spanikowana a tu proszę i nagle we wtorek znowu zaczęły boleć , wczoraj też a dziś znowu prawie wcale . Czuje się dobrze . Jedynie dziś jak myłam zęby to miałam odruch wymiotny. Ja to mogłabym chodzić w ciąży do lekarza co dwa - trzy dni 😂 tylko wtedy z torbami bym poszła . A teraz masz jakieś objawy ciążowe czy już dobrze się czujesz no oprócz przeziębienia? Ja pytałam się lekarza czy to możliwe,że dobrze tak się czuję w ciąży to mówił , że to nic nie znaczy że liczy się obraz na USG ale wiadomo jak to jest ...
Wymioty są zazwyczaj skutkiem wysokiego HCG które w sposób szalony w ciąży przyrasta. Nie sądzę aby poziom HCG był u Ciebie na tyle wysoki aby już powodować mdłości. U mnie pojawiały się w każdej ciąży w ok 7 tc.
Myślę, ze tak jak bardzo duża cześć dziewczyn tutaj mocno wsłuchujesz się w swój organizm i analizujesz. To tez działa na psychikę.
Wiem, ze trudno tego nie robić, bo ja tez akurat siedzę i się zastanawiam ze wczoraj mnie piersi bolały a dziś już nie :)
 
reklama
Wymioty są zazwyczaj skutkiem wysokiego HCG które w sposób szalony w ciąży przyrasta. Nie sądzę aby poziom HCG był u Ciebie na tyle wysoki aby już powodować mdłości. U mnie pojawiały się w każdej ciąży w ok 7 tc.
Myślę, ze tak jak bardzo duża cześć dziewczyn tutaj mocno wsłuchujesz się w swój organizm i analizujesz. To tez działa na psychikę.
Wiem, ze trudno tego nie robić, bo ja tez akurat siedzę i się zastanawiam ze wczoraj mnie piersi bolały a dziś już nie :)
U mnie pierwsze objawy pojawiły się w 8 tc. Z wyjątkiem żyłek na piersiach które pojawiły się już 7 dpt 😳
 
Wymioty są zazwyczaj skutkiem wysokiego HCG które w sposób szalony w ciąży przyrasta. Nie sądzę aby poziom HCG był u Ciebie na tyle wysoki aby już powodować mdłości. U mnie pojawiały się w każdej ciąży w ok 7 tc.
Myślę, ze tak jak bardzo duża cześć dziewczyn tutaj mocno wsłuchujesz się w swój organizm i analizujesz. To tez działa na psychikę.
Wiem, ze trudno tego nie robić, bo ja tez akurat siedzę i się zastanawiam ze wczoraj mnie piersi bolały a dziś już nie :)
No ja w piątek kończę 7 tydzień . ☺️ Tak to prawda za dużo analizuje ale tak jak napisałaś trudno tego nie robić ☺️ właśnie te piersi jak już bolą to niech bolą cały czas albo w ogóle niech nie zaczynają boleć 😁 bo tylko człowiek wtedy myśli hehe a Ty czekasz na testowanie ? ☺️
 
U mnie pierwsze objawy pojawiły się w 8 tc. Z wyjątkiem żyłek na piersiach które pojawiły się już 7 dpt 😳
No ja w piątek kończę 7 tydzień . ☺️ Tak to prawda za dużo analizuje ale tak jak napisałaś trudno tego nie robić ☺️ właśnie te piersi jak już bolą to niech bolą cały czas albo w ogóle niech nie zaczynają boleć 😁 bo tylko człowiek wtedy myśli hehe a Ty czekasz na testowanie ? ☺️
Nie :) u mnie ten cykl spalony bo złapaliśmy Covid. Kolejny cykl na powrót do zdrowia i dopiero w drugiej połowie listopada - stymulacja.

Mój organizm już mi mówi, że w ciąży nie jestem :)

A kiedy badałaś HCG ostatnio ? Bo może faktycznie już organizm wyczuł zmianę.
Ja wymiotowałam do końca 6 miesiąca 😂😂😂
 
Nie :) u mnie ten cykl spalony bo złapaliśmy Covid. Kolejny cykl na powrót do zdrowia i dopiero w drugiej połowie listopada - stymulacja.

Mój organizm już mi mówi, że w ciąży nie jestem :)

A kiedy badałaś HCG ostatnio ? Bo może faktycznie już organizm wyczuł zmianę.
Ja wymiotowałam do końca 6 miesiąca 😂😂😂
O kurde, to się nieźle męczyłaś 😳 mnie na szczęście wymioty ominęły 😀 miałam jedynie lekkie mdłości przy niektórych zapachach
 
Nie :) u mnie ten cykl spalony bo złapaliśmy Covid. Kolejny cykl na powrót do zdrowia i dopiero w drugiej połowie listopada - stymulacja.

Mój organizm już mi mówi, że w ciąży nie jestem :)

A kiedy badałaś HCG ostatnio ? Bo może faktycznie już organizm wyczuł zmianę.
Ja wymiotowałam do końca 6 miesiąca 😂😂😂
Aaa rozumiem to dużo zdrówka 😘 ja badałam krótko zaraz po terminie miesiączki miałam ponad 2000 to teraz pewnie już by była ładna beta. Ale te dzisiejszy odruch wymiotny to chyba była jednorazowa akcja bo teraz spokój 😏
 
reklama
Aaa rozumiem to dużo zdrówka 😘 ja badałam krótko zaraz po terminie miesiączki miałam ponad 2000 to teraz pewnie już by była ładna beta. Ale te dzisiejszy odruch wymiotny to chyba była jednorazowa akcja bo teraz spokój 😏
Kurczę, Ty juz jesteś bardzo wysoko w ciąży, akurat na mdłości :)
Albo ten czas tak szybko mija albo ja przez ten Covid nie nadążam :)
Tyle juz tutaj dziewczyn ostatnio osiągnęło wymarzony sukces, ze mi się miesza :)
 
Do góry