reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Pole a wezmiecie mnie na doczepke? bo nie o dzielnice W-wy chodzi mam nadzieje:pja wczoraj bramborowy kraj zaliczylam ale tylko Ostrave:pmaz w pracy wiec jak co ja chetna jestem zostawicie mnie gdzies nie bede Wam przeszkadzac;)no i sie przyznam jak pow.mezowi zeu Ciebie test byl na tak to sie poryczalam,ahh te hormony nic tylko se palnac w łeb:p
Dziewczyny ale nie traccie nadziei w pow.IUI macie duze szanse, zwlaszcza TY Hope do jasnej ciasnej...:p
 
reklama
Ysiu w glebi serca tli sie jeszcze nadzieje,ze moze kiedys to sie uda....ja niestety IUI traktuje troche jak sex z cewnikiem, bo tylko w taki sposob moge zajsc w ciaze hehehe....


Pisalam do prof Szamatowicza na naszym-bocianie w sprawie tej PRL i powiedzial,ze w moim przypadku ona nic nie blokuje i wszystko zachodzi prawidlowo ale mozna sie pokusic o przyjmowanie bardzo malej dawki bromergonu celem jej obnizenia....i qrde bardz tu madrym i pisz wiersze....

Ewis zobacz jaka rozbierznosc w opinach....nic tylko sie pochalastac hahaha
 
Ahhh....zapomnialam zlapac wiruski ciazowe od Was ciezaroweczki, mam nadzieje ze dziewczyny choc troszke dla mnie zostawily :-D:-D:-D
 
Hope - i my z różowym Smerfem przy cycku wysyłamy moc fluidków dzieciowych
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Drugi głodomór jeszcze spi - ale też kciuk za Cię mocno zaciska. Tym bardziej, że 8 maja to urodziny mojej mamy i teściowej. Wierzę, że dla Ciebie też będzie to wyjątkowy dzień:tak:
Pole - i jak beta??? Normalnie czekam z niecierpliwością na Twój post... prawie jak na wynik własnej bety:tak:
 
Beta oddana. Nawet nie zapytałam kiedy wyniki...ja to jakaś niezbyt rozgarnieta jestem...ale w sumie to Diagnostyka, więc sprawdzać bede w necie.
Jak bedzie to dam Wam od razu znać, w końcu to serial odcinkowy;)
Zrobilam test z porannego moczu i taki sobie wyszedl( niby apteczny...), ale kreska kontrolna tez jakaś taka słaba i przerwana nawet. Jakiś felerny egzemplarz ten test. I okienko takie malutkie...

Mamy karmiace pozdrawiam, gdzieś tak w połowie jednego i drugiego cycka.
I dziękuje za fluidki, które swego czasu szły hurtowo;)

Ysia no ja widze, ze znalazłas sie w grupie tych co płaczą nade mną...ale ja tak zle nie wyglądam...w każdym razie sterydy i terapia hormonalna dorzucila mi gratis z 5-7 kg:szok:
Ty powiedz prawdę, chciała byś sie załapać na smaženy syr i hranolki i oblohe, co?
Moje nieodzowne menu w Pradze;)

A Praga to dla mnie jedno z najpiękniejszych miast europejskich. Ładne, przyjemne i historie tam widać na każdym kroku. Do tego atmosfera super.
 
Pole..ja to chyba będę piła aż dpo swojego in vitro.za tygrysiatka..i za siebie..z każdym dniem czuję coraz większy lęk...
dziś mam jakiś kiepski dzień..po prostu czuję jak mi serce kołacze na myśl o in vitro.
nie wiem jak to przeżyję gdyby znów..coś...nie wyszło...
 
Pole - to czekamy na kolejny odcinek, w którym chomik odczytuje trzycyfrowy wynik bety z internetu, a Pole i jej mężuś oblewają wspaniałe wiadomości Pikolo, a potem objęci odchodzą w stronę zachodzącego słońca Mostem Karola:tak:

Blue - a Ty kiedy zaczynasz kolejne podejście do inv? Kciuki już w pogotowiu:tak:
 
reklama
Do góry