reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Maj- komunie:) zaczęło sie, u mnie nie mam do kOgo isc ba nawet wesela sie nie szykuja bo wszyscy w konkubinacie zyja:) dagna a wlasnie o tobie myslalam..... Twoje dong quai dzialambo juz wydluzyla mi sie II faza cyklu, normalnie @ dostalabym w piatek a tu nadal cisza ale tempka spadla wiec juz sie zbliza :) kochane milej niedzieli i slonecznej przede wszystkim:)
 
reklama
Genna: ja mam siostrę komunijna:) a w czerwcu moi rodzice idą na wesele na 260 osób:D ja narazie donga odloZylam przez te torbiele ale juz myśle ze w następnym cyklu znów będę go lykac:)
 
Cześć dziewczynki, śliczna pogoda u nas dzisiaj więc planuję dzień spędzić na dworze, kawka w ogrodzie, książeczka, obiad grillowy :-) Dla ułatwienia wklejam listę, gdybym kogoś pominęła proszę mnie poprawić:

Queen: 15-04-2013 ????????????
Pole: 19-04-2013:tak:

Hope84: 23-04-2013
Lebara: 01.05.2013.

Co z Queen, czyżby jej się udało i z tego szczęścia o nas zapomniała?
 
Niby wskazać do Dupka nie mam... co prawda tylko raz badałam progesteron ale wszystko było ok. no ale wiadomo - Duphaston daje kazdy lekarz bo zaszkodzić nie zaszkodzi a moze wiele pomóc. Wziełam od dziś czyli od 15dc...
 
dziewczyny u mnie raczej też nie będzie Szczęśliwego zakończenia, coraz więcej mam objawów zbliżającej się @, dzisiaj zaczęły boleć mnie piersi czyli norma, idzie ta głupia @.
 
Lebara, jeśli mnie pamięć nie myli jesteś 4 dni po IUI, robionej na nie pękniętym pęcherzyku... No nie ma szans, żeby @ już nadchodziła. Spokojnie. Wiem, że łatwo się mówi, ale spróbuj zająć myśli czymś innym i spokojnie czekaj. A za 10 dni wysoka beta :tak:
Majówka za nami, będziesz mogła zająć się pracą i będzie dobrze:-)
 
Coraz bardziej wariuje, w dzień jest ok ale wieczorami nadchodzą mnie tysiące myśli rycze mężowi eh próbuje myśleć pozytywnie ale jest mega ciężko.... mam małego doła.
 
lebara no co ty;-) przecież milion razy już pisałyśmy, że objawy na @ są takie same jak na ciążę więc to że cię piersi bolą to może być dobry znak:tak:
 
reklama
Lebara, na wieczór dobra książka może pomóc :tak:
I jak pisała Jane, objawy @ mogą tak naprawdę być dobrym znakiem. Choć wydaje mi się, że na jakiekolwiek za wcześnie jeszcze. Ale każda z nas jest inna, więc może u Ciebie wcześniej.
Trzymam kciuki.
 
Do góry