reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Witaj Ania_1986. Napisz jakie macie problemy, czy to Twoja pierwsza IUI, czy miałaś robioną drożność itp. A betę lepiej zrób jutro, będzie 14 dni po IUI to już powinna wyjść ładna, dwucyfrowa i tego Ci życzę z całego serca. A sikaniec nie z porannego moczu mógł nie wykazać wczesnej ciąży więc jest jeszcze nadzieja.
 
reklama
Pole kochana jesteś niesamowita. Ja bym latała co 2 dzień na betę a Ty tak na luzaku do tego podchodzisz. No ale długi weekend ma swoje prawa więc rozumiem. Czekamy na dalszy ciąg serialu :-)
 
Tak, to moja pierwsza IUI. Mój mąż ma dobre wyniki. U mnie stwierdzono we wrześniu zeszłego roku torbiel endometrialną. W listopadzie miałam laparoskopie, usunięta torbiel oraz zrosty. Jajowody drożne. FSH i AMH według lekarza są w porządku. Przy czym AMH W tym cyklu brałam Femarę, później zastrzyk Ovitrelle a później ... Iui.

Nie mogłam już wytrzymać i zrobiłam dzisiaj test. Wiem, że nie powinnam, i mogłam poczekać, ale nie myślałam od kilku dni o niczym innym. Powtórzę za kilka dni.
 
Witaj Aniu, trafiłaś w dobre miejsce, dostaniesz tu mnóstwo wsparcia i możesz się wygadać i wyżalić do bólu, @ nie przyszła więc jeszcze jest nadzieja, z tymi sikańcami to różnie bywa...więc ciągle trzymamy kciuki, ale jeśli się nie uda to walczymy dalej, bo prędzej czy później się uda :tak::tak:
Pole ale że ty drugiej bety jeszcze nie zrobiłaś :angry: ja tu czekam żeby zobaczć jaki jest przyrost i czy faktycznie bliźniaczkowy :-)
 
hej laski :)

ja jakoś przetrwałam ten nieszczęsny poniedziałek....

byłam u gina i możliwe, że mam pierwszy od nie wiem kiedy cykl bezowulacyjny... choć możliwe, że tylko nie widział śladów owulki bo jest za późno... tempka trochę podskoczyła więc nic nie wiadomo... a zresztą nie przejmuję sie tym bo i tak od następnego cyklu zaczynamy:)
Mam brać CLO i monitoring... czyli standard:tak:

a co do HSG, bo jeszcze z nim rozmawiałam to tylko laparo dałoby jednoznaczną odpowiedź co jest z tym prawym jajowodem... ale na razie jeszcze nie będziemy jej robić.

hope trzymam mocno kciuki&&&&&&&

smerfeta rozumiem Cię.... ja mam jeden cykl przerwy i mnie już szlag jasny trafia a co dopiero 3 tak jak ty:-( kiedy będziecie mogli zacząć działać?
blue fajnie, że się pokazałaś:tak:

ania witaj
 
Pole Ty to jesteś niemożliwa,ja pewnie jak opętana latałabym na betę haha...-ja i jak wiem,że będą bliźniaki ;-)


Dziękuję dziewczyny jesteście kochane...więc nie kupiłam testu,nie robię go jutro,jakoś mam stracha haha...biorę lutkę dowcipnie i brałam do wczoraj dupka ale mi się już skończył,więc tylko lutka została :-) termin @ mam na środę,więc chyba poczekam i tak zawsze przychodzi jak biorę progesteron...boli mnie brzuch,piersi jakieś nabrzmiałe ale to jeszcze nic nie znaczy...zobaczymy w środę jak się sytuacja przedstawi :-)


Witaj Ania :-) z nami jest na pewno razniej,my wiemy dokładnie co czujesz i ciężko jest z tym żyć i dusić to w sobie...
 
Hope kochana trzymam kciuki za ciebie cały czas i specjalnie dla ciebie dziś tu weszłam bo myślałam że już po becie jesteś:D w takim razie jutro też lukne:D
Pole jeszcze raz gratulacje:D
Pozdrowienia z Sousse tunezyskiego:cool:
 
Witaj Ania! Ale Ty młodziutka :tak: nie przejmuj się testem, bo tak szybko nie mógł nic wykazać

GizaS, jak wakacje? Tunezja przypadła do gustu?

Jane, u mnie wszystko zależy od sobotniej wizyty. Boje się, że będę musiała zaczynać wszystko od początku, razem ze wszystkimi badaniami... Z drugiej strony, mam cichą nadzieję, że damy radę zrobić iui w tym mies, ale to też zależy od tego kiedy przyjdzie @ i od decyzji doktorka co dalej. A u Ciebie to tak jak myślałyśmy, najpewniejszą odpowiedź dałaby laparoskopia :zawstydzona/y: w następnym cyklu będziesz miała iui?

Hope, ja tam nie namawiam Cię do testu, sama wiesz najlepiej co masz robić:tak: Ja tylko po cichu trzymam mocno kciuki &&&&&&&
 
reklama
smerfeta to trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po twojej myśli i żeby się jeszcze w tym cyklu iui udało:tak::tak:
a my jeszcze czekamy bo mamy duże szanse w tym cyklu naturalnie. Myślę, że jeżeli wyniki m będą dobre a idzie 21 maja na badanie to damy sobie jeszcze kilka cykli naturalnych i dopiero wtedy iui... no chyba że coś się zmieni ale to pewnie będzie decyzja z cyklu na cykl.
teraz jak jest tak ciepło i cały czas się ruszam, coś robię to nie jest mi tak ciężko więc mogę jeszcze poczekać.
 
Do góry