reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hej dziewczynki, tak nam się spodobało w Iławie, że zostajemy do jutra. Musieliśmy tylko zmienić hotel bo w tamtm jest dzisiaj oficjalne otwarcie, zaproszeni sami prominenci i celebryci, nas niestety nie zaprosili ale zdjęcie na ściance i tak zrobiłam ;-):-D Przenieśliśmy się do innego, połowę tańszego a powiem Wam, że warunki tak samo dobre a położenie nawet lepsze. Leżymy sobie właśnie na leżaczkach na balkonie, widok na jezioro, słoneczko świeci, poczekam do zachodu, pewnie będzie super widok. Jutro niestety musimy wracać bo goście się zapowiedzieli i strojenie kościoła mam, muszę dopilnować. Pozdrowionka :-)

Genna to będzie z czego wybierać i mrozić na zapas, super :tak::-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynki, tak nam się spodobało w Iławie, że zostajemy do jutra. Musieliśmy tylko zmienić hotel bo w tamtm jest dzisiaj oficjalne otwarcie, zaproszeni sami prominenci i celebryci, nas niestety nie zaprosili ale zdjęcie na ściance i tak zrobiłam ;-):-D Przenieśliśmy się do innego, połowę tańszego a powiem Wam, że warunki tak samo dobre a położenie nawet lepsze. Leżymy sobie właśnie na leżaczkach na balkonie, widok na jezioro, słoneczko świeci, poczekam do zachodu, pewnie będzie super widok. Jutro niestety musimy wracać bo goście się zapowiedzieli i strojenie kościoła mam, muszę dopilnować. Pozdrowionka :-)

Genna to będzie z czego wybierać i mrozić na zapas, super :tak::-)
Ta to sie byczy, a na otwarcie trzeba było sie wprosic, mogłaś powiedziec ze jesteś malgorzatą sochą hahahaha
Wypoczywajcie zakochańcy;)
 
hej!!!Magda...ta klinika to PLOMEDIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wpisz sobie w GOOGLE i na "bank" będzie napisane,że klinika POLMEDIS!!!!jestem tego pewna,bo siedzę i czytam opinie,itd....POLMED to chyba było kiedyś.....teraz to napewno nie jest POLMED:no:
 
Ostatnia edycja:
Dobry Wieczorek ;-)

Kasik doktorek nie zapalił świeczki , za to przygasił światło ;-) No prawie-romantycznie było :-D
Kasik a dlaczego Ciebie nie zaprosili? Przecież Ty jesteś prawie-celebrytka ;-):cool2: A swą cnotę znalazłaś w końcu? hihihi :-D:rofl2:

Genna a mogę wiedzieć tak orientacyjnie ile mm mają Twoje jajcoki? To na pewno przez ten piasek i jod z morza tyle wyhodowałaś ;-) może faktycznie poczułaś naturę żółwia morskiego? :szok::-p


Dziś mnie brzuch pobolewa, bardziej gdy chodzę - a nigdy mnie nie bolało po iui... no i zrobił się taki wydęty, ech coś szybko a za tydzień czeka mnie impreza i jak ja będę wyglądać :confused: no ale jak się uda to nawet nie będę pamiętała że miałam jakieś zmartwienia związane z brzuszkiem ;-):-D Póki co muszę sobie znaleźć jakiś strój w stylu: wieczór gwiazd :-p chyba Pudelka.pl przejrzę :-D

Kobietki - miłego weekendu!!!!
 
kobiety,od poniedziałku,zaczynam jezdzić na rowerze:tak::tak:...teraz z mężem z kijkami maszerujemy.....tak2-3 razy w tygodniu(co POLECAM!!!!!!!!!!!!).....,teraz zmiany nam sie rozejdą,On będzie miał nocki,ja na popołudnie,to z rana chce sobie przejazdzki urządzać,tą samą trasą co maszerujemy,około 8 km.:):):):tak:No juz bardzo sie "napaliłam"na to:p)
madzia i piotr
,tak to ta sama klinika,adres ten sam,tylko nazwę zmienili;-)
 
Dobry Wieczorek ;-)

Kasik doktorek nie zapalił świeczki , za to przygasił światło ;-) No prawie-romantycznie było :-D
Kasik a dlaczego Ciebie nie zaprosili? Przecież Ty jesteś prawie-celebrytka ;-):cool2: A swą cnotę znalazłaś w końcu? hihihi :-D:rofl2:

Genna a mogę wiedzieć tak orientacyjnie ile mm mają Twoje jajcoki? To na pewno przez ten piasek i jod z morza tyle wyhodowałaś ;-) może faktycznie poczułaś naturę żółwia morskiego? :szok::-p


Dziś mnie brzuch pobolewa, bardziej gdy chodzę - a nigdy mnie nie bolało po iui... no i zrobił się taki wydęty, ech coś szybko a za tydzień czeka mnie impreza i jak ja będę wyglądać :confused: no ale jak się uda to nawet nie będę pamiętała że miałam jakieś zmartwienia związane z brzuszkiem ;-):-D Póki co muszę sobie znaleźć jakiś strój w stylu: wieczór gwiazd :-p chyba Pudelka.pl przejrzę :-D

Kobietki - miłego weekendu!!!!

Smerfetko dzisiaj właśnie nie śledziłam wielkości jajcorków na mońitorze:( doktorek skupił sie na liczeniu tych nadających sie
smerfeta idziecie na impreze przebieraną?
 
reklama
Smerfeta poszliśmy za spacer do tego hotelu gdzie mieszkaliśmy 19 lat temu niestety podupadł bardzo, czas się tam zatrzymał, szkoda :-( Weszłam do restuaracji gdzie orkiestra grała nam kiedyś "Kormorany" a tam komuno wróć ... Kurcze, taki potencjał, nad jeziorem, pole namiotowe, domki, budynek hotelowy i restauracja a oni nie potrafią tego wykorzystać. Ja bym chętnie rozkręciła tam biznes :-) Cnoty nie znalazłam bo szlaban na ośrodku ;-):-D Pochwal się co to za impreza, bal przebierańców czy towarzystwo "ą ę g.... przez rz" jak mówi mój M? ;-):-D

Edit: nie wiedziałam, że jest cenzura na forum:confused: słowo na "g" mi zmienili na ***** więc edytowałam chociaż z pierwszą literą;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry