reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ladybea wiem, ze biedna teraz jesteś, tyle ze w klapkach możesz chodzić, a jakbyś miała kozaki wcisnąć...
Ale Hania juz bliziutko, wiec wyliznie na świat a tu słoneczko, spacerki i juz dziewczyna do przodu;) No to waga ani za wysoka ani za niska czyli tez super.
Ja czekam n pierwsze zdjecie Hani prawie jak na zakończenie thrillera, ale w takiej wersji light dla dzieci. No i dziewczynka bedzie hołubiona przez naszych chłopaków;)
 
reklama
Mileno masz mnie, ni w ząb nie zapamietalam jakie dziewczyny maja torebki, aż mi mózg parowal jak sie zastanawiałam i pustka:( 24 mam urodziny,ale nie lipca.
Kasik to teraz tak odpicowana, ze nawet Kazar Jej nie zaszkodzi. A Toma pewnie lubi, bo wychodzila juz 300% zniżki;)
Agaawo a było w ciaze zachodzić? Sie chciało sie ma:rofl2:
 
kochane wiem, że mam Was i dziękuję losowi, że na Was trafiłam w tym ciężkim czasie. mam dzisiaj mega doła, poryczałam się mam poprostu dość. nie mam siły udawać, że mam siłę, bo nie mam
 
Pole to moja kuleczka a właściwie mruczek :)
Magda cos ci kochana zaczyna brakować sił. Wez się w garść. Proszę.
U mnie też nie za wesoło ale musze wierzyć mojego blastka choć nic a nic nie czuje. Pocieszam się jedynie ze okresu tez przeważnie nie czuje.
 

Załączniki

  • 1405624956571.jpg
    1405624956571.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 40
Milena ale piekny soersciuch! Wysyłam fotkę mojej Ryśki.

sorki Dziewczyny, ale moj IPad wkleja tylko zdjecia do góry nogami. No w żaden sposób nie da sie wgrać normalnie. Sorki:))
 
Ostatnia edycja:
MagdaM nic tylko musimy sie spotkac i wybic Ci te smutasy z glowy. Kazda z nas ma takie dni ale musimy wierzyc, ze w koncu nam sie uda. Bo jak nie my to kto?

Pole a ja chyba pamietam jaka mialas torebke, w kolorze fuksji z ciekawym zapieciem. Firmy nie zauwazylam, pewnie nie uwierzysz ale wbrew pozorom patrze czy mi sie cos podoba czy nie a nie na logo ;) no chyba, ze to TH to biore w ciemno z 300% znizka ;) Swoja droga to przy 300% chyba musieliby mi doplacac, ze kupuje?
 
Blue gdzie nam zniknelas? Co u Ciebie? Pole wspominala, ze mozesz wziac 2 zarodki od zaraz a powiedz gdzie? Sprawdzilas klinike, bo wiesz w naszym przypadku trzeba brac pod uwage najlepsze kliniki, najlepszych lekarzy bo szkoda marnowac czasu na partaczy. Dlatego ja mam w zanadrzu Bociana w Bialymstoku. Oczywiscie mam nadzieje, ze nie bedzie mi potrzebny plan "B" bo to podejscie bedzie moje :)
 
Kasik...ja nie moge wybierac najlepszych klinik. To gyncentrum w katowicach. Trzymam za Ciebir mocno kciuki...wiesz?

Ja jestem.podczytuje Was. Ale nie pisalam bo chcialam sie jakos ogarnac. Psychicznie.
Srednio mi sie udalo ale jest ciut lepiej. Zdecydowalismy w nastepnym cyklu podejsc..jeszcze nie mam sily. Jeszcze nie przezylabym kolejnej porazki.
 
reklama
Blue wlasnie Ty powinnas wybierac najlepsza klinike, zeby nie tracic czasu, pieniedzy i nadziei. To na zasadzie niemajetnych osob, ktore powinny kupowac drozsze ale porzadne buty, w przeciwnym razie musialyby kupowac nowe co miesiac.
 
Do góry