reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
M o jaaaa, ostatnie tygodnie i będziesz tulić łobuza :)

Zuzik no tak jakoś wyszło, że mała tajemnica była :D oby faktycznie wszystko na spokojnie było....chociaż chore sny to mnie psychicznie wymęczą !!

Bertha kciuki !! Kolejny krok będziesz miała już za sobą !! :)

Mnie męczą potworne mdłości już od ponad tygodnia !!!!! Brzuchowy stworek mnie nie oszczędza...nie wiem na co mam w ogóle patrzeć do jedzenia, nie wspominając o samym jedzeniu, wrrr. Jednak wytrwam wszystko :) (w sumie nie mam innego wyjścia :p ) .
 
Magda z próbami wymiotów jednak kończą się bez nich.
U nas pogoda okropna :-(

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Kamisiu, doskonale wiem co przechodzisz :) Ja ratowałam się waflami ryżowymi, flipsami i wodą. Tylko to mi przyjmowało przez około 1,5 miesiąca. A lekarz polecił mi takie tabletki dla kobiet w ciąży Prevomit. One zawierają imbir, a ten działa przeciw mdłościom i wymiotom. Oczywiście możesz spróbować naturalny imbir zjadać lub ten sproszkowany dodawać sobie do wody :)
&&&&&&, będzie silny dzidziuś!
 
Czesc dziewczyny. Jestem juz w domu. W szpitalu lezalam od niedzieli i nic nie wiem. Wypisali mnie bez wypisu bo dzis nie zdaza go zrobic. Crp jak pisałam mi wzroslo i to olali...swedzenie i pieczenie sromu olali...we wtorek w moczu mialam bardzo liczne bakterie choc podmylam sie nawet takim od nich specjalnym wacikiem czyms nasaczonym a w posiewie z srody nic nie stwierdzono...nie mam juz sily na te szpitale. Nie chce mi sie juz nawet kontaktu z moja gin. Poczekam do 2 listopada do wizyty. Nie mam juz ochoty na nic...
Przepraszam ze tylko o sobie...ale wpadlam w jakas apatie...
 
reklama
katharina teraz nie czas na wpadanie w apatię. masz małego gryzonia w sobie i na tym trzeba się skupić. a jak ty się czujesz? nadal masz bóle, plamienia?
podziwiam cię że będziesz czekać do 2 listopada
 
Do góry