reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Azjak, Oska - trzymam mocno kciuki!

Co do niezręcznych pytań rodziny i znajomych to chyba każda z nas to przechodziła. Ludzie nie powinni sie pytać o takie rzeczy, bo nigdy nie mozna mieć pewności czy nie zrobi się komus krzywdy takim pytaniem. No cóż, ludziska :)
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


STYCZEŃ

23 – azjak – beta hcg
23 – Oska305 – beta hcg
23 - Hanuta - pierwsza wizyta ciążowa

24 - zylwia - monitoring cyklu
24 - joko86 - monitoring cyklu
27 – anett96 – monitoring cyklu
30/31 – Mikaaaaa - beta hcg/test ciążowy
30/31 – Molly007 - beta hcg/test ciążowy
31 – evelevel – beta hcg


LUTY

02 - adunnia90 - wizyta w klinice
27 – azjak – laparoskopia z histeroskopią



Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy
Winston Churchill
 
Addunia Ty masz wizytę 2 go taka informacyjną o invitro czy jak?
Jak weekend?
Tak 2.02 mam wizyte. Lekarz Kazal nam przyjechac do 25 dc. Juz wszystkie pytania wypisuje sobie na kartce zeby nic nie pominac.
Po weekendzie fajnie. Objechalismy wszystkich dziadkow moich i meza [emoji4]
Powiem Ci ze nawet sie ciesze ze ten cykl mam przerwy. Organizm odpocznie fizycznie i psychicznie. A co tam u Ciebie?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak 2.02 mam wizyte. Lekarz Kazal nam przyjechac do 25 dc. Juz wszystkie pytania wypisuje sobie na kartce zeby nic nie pominac.
Po weekendzie fajnie. Objechalismy wszystkich dziadkow moich i meza [emoji4]
Powiem Ci ze nawet sie ciesze ze ten cykl mam przerwy. Organizm odpocznie fizycznie i psychicznie. A co tam u Ciebie?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
spisuj spisuj. no ja mam nadzieje ze w pt padnie decyzja zebym juz odstawila antyki bo bez kija nie podchodz...
no i w lutym pewnie w polowie kolejna iui juz trzecia. U mnie tez przerwa jest miesieczna i tak odpoczelam od tematu ze hej. wgl nie mysle nic a nic. zdrowsza jestem :)
 
spisuj spisuj. no ja mam nadzieje ze w pt padnie decyzja zebym juz odstawila antyki bo bez kija nie podchodz...
no i w lutym pewnie w polowie kolejna iui juz trzecia. U mnie tez przerwa jest miesieczna i tak odpoczelam od tematu ze hej. wgl nie mysle nic a nic. zdrowsza jestem :)
Ja na jutro też spisałam chyba już cała kartkę pytań do mojej gin...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
spisuj spisuj. no ja mam nadzieje ze w pt padnie decyzja zebym juz odstawila antyki bo bez kija nie podchodz...
no i w lutym pewnie w polowie kolejna iui juz trzecia. U mnie tez przerwa jest miesieczna i tak odpoczelam od tematu ze hej. wgl nie mysle nic a nic. zdrowsza jestem :)
Dokładnie ja mam tak samo glowa odpoczywa [emoji4] az tak na Ciebie dzialaja te anty?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry