reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Podziwiam Cię. Ja jeszcze nawet do pierwszej nie podeszłam a już mi sił brakuje na to wszystko...badania,leki,mnóstwo wydanej kasy i brak efektów..

Trzymam kciuki aby starania naturalne przyniosły efekt![emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
sama nie wiem gdzie ja te siły biore ale nie jest łatwo nie ukrywam ze czasami strasznie i cholernie ciężko ale co się nie zrobi i co zniesie żeby walczyć o swoje bobo.....wpada się w mega dół a za jakioś czas głowa do góry i walka trwa

dasz radę jestem tego pewna bo wiem to po sobie.....
ale musisz wierzyć ze prędzej czy póżniej zdarzy się cud

wiem ile to wyrzeczeń szczególnie jak się zarabia najniższą krajową....ale wiem ze te wyrzeczenia popłacą mi moja wymarzoną fasolką
 
reklama
Jest źle...nie wiem co się dzieje..W nocy poszłam do wc a jak wstałam i chciałam wyjść straciłam przytomność...wtf?

Jutro mam wizytę i ustalenie czy i kiedu będzie iui.
Chyba powinnam powiedzieć lekarzowi o korzonkach i tym omdleniu...Ale ja strasznie nie chce żeby odwołał to iui. Bo nie wiem czy i kiedy znów uda się wyhodować jajka po drożnej stronie...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Jutro odbieram wyniki krwi. Dzisiaj mialam pobierany wymaz. Pecherzyk 17 mm,jutro mamy sie przytulic i to bedzie ostatni naturalny cykl staran przed inseminacja. W ogole lekarz mial 1.5 godz opoznienia i z tego wszystkiego zapomnialam spytac na jakim cyklu podejdziemy ale w czwartek jade spr czy pecherzyk pekl to sie dowiem. Spokojnej nocy.
 
Pobrałam całość do strzykawki insulinowej i podaje tak. Nie ma szans zdobyć teraz pena. Obecnie mieszkam w dziurze. Na 100 % dawki nie będę idealnie odmierzone. Strasznie to gęste. Trudno. Mam nadzieje że coś z tego wyjdzie.
Froncia sorry, że nie napisałam, pytałam Justyny bo jest na tym samym leku w tym cyklu.
A tak swoją drogą Justyna ( mogę tak po imieniu?) czemu ten lek bierze się tak długo? Skończysz aż w 12 dniu cyklu? Zupełnie inaczej niż clo.
Zuzik, od poniedziałku mam monit, chętnie dołączę do kalendarza, a jak dobrze pójdzie to pewnie 30-31 IUI. Cikulinka tak jak u Ciebie 6. Może się uda, byśmy były pierwsze co zaznaczą na sądzie na górze, że im się udało po 6.
 
reklama
A ja nie mam pena. Moi lekarze są naprawdę niekompetentni. Nie powiedział mi. Myślałam, że jest coś w komplecie. Ciekawe jak mam to sobie podać.
Ja miałam taką sytuację zw w aptece tez mi nie dali ale zadzwonilam i zapytalam się i ponoć babka mi nie dala i się wróciłam po niego bo do innego nie pasuje ja dłużej biorę bo 3 lata temu na gonalu miałam pozna owulacje a to najmniejsza dawkq wiec bez obaw
 
Do góry