reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Wczoraj wizyta u ginekologa:)
Potwierdził ciążę i ze jest prawidłowo bo w macicy stwierdził że to na teraz najważniejsza wiadomość bo po inseminacji jest ryzyko pozamacicznej;)
Maz wreszcie uwierzył jak mu lekarz powiedział i zobaczył :D
Narazie początek wiec nic więcej nie wiadomo teraz 3 tygodnie czekania ale następna wizyta juz podobno serduszko bedzie bic;)

Super
 
reklama
Dziewczyny możecie mi powiedzieć na którym wg Was teście jest owulacji? Robiłam zawsze na wieczór godz 21.
Od prawej strony 10,11,12,13 dc (dwa ostatnie z dziś w dwóch różnych godzin) wg mnie 12 dc była owulacja. -chociiaz nic nie czułam żadnego ból w jajniku.
11dc miałam wizytę i pęcherzyk jeden miał 19 a były jeszcze 2dodatkowe mniejsze.
Szczerze po raz pierwszy zobi3 taki harmonogram
według mnie, najbliżej owulacji był 13 dc, ale też nie do końca, bo kreska testowa nie jest tak wyraźna jak kreska kontrolna. Ale mogłaś być już bardzo bardzo blisko :) Ja zawsze robiłam około godziny 16, uprzednio nie piłam nic 2 godziny.
 
reklama
Do góry