reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ostatnia edycja:
reklama
hej wszystkim :) zastanawiam sie żoną nad zabiegiem inseminacji staramy sie o dziecko juz ok pół roku , przechodzimy traume że się nie udaję :( czy myślicie że taki zabieg warto wykonać? jesteśmy w trakcie badań hormonalnych jeżeli jeszcze przez 2 - 3 miesiące nic nie wyjdzie to podejmiemy się
Długo i niedługo. Jak dla kogo. Teraz po roku naturalnych starań wdraża się leczenie chyba że już coś wskazuje na problemy. Ja zaczęłam leczenie właśnie po pół roku bo już było wiadomo że mam Luf, pco. U nas była tylko jedna inseminacja, niecierpliwość spowodowała, że podeszliśmy do in vitro i udało się za pierwszym razem.
 
dziękuje za odpowiedź -

wiem że może sie wydawać ze pół roku starań to krótki okres , jednak my naprawdę przeżywamy każdą nie udana próbę zwłaszcza żona i nie potrafimy spokojnie o tym myśleć jedynie jak nam badania wyjdą dobrze to wtedy odetchniemy z ulgą , po prostu już byśmy bardzo chcieli zostać rodzicami ;)
Jeśli wyniki będą ok poczekała bym jeszcze pół roku... Wiem że to długo ale zdrowe pary mają prawo starać się rok aby osiągnąć sukces... Chyba że jesteście już po 30 r.z. wtedy z lekarzem przegadać czy czekać czy np podkręcić coś lekami trochę. Jeśli wyniki wyjdą źle to i tak warto najpierw podleczyć to co tam nie do końca ok i starać się że 3 cykle naturalnie bo może tylko o to chodzi? A jak się nie uda to zawsze zdążycie zrobić iui... Życzymy powodzenia! Nie spinajcue się przede wszystkim sex spontaniczny niezaplanowany i dla przyjemności to najlepsze na początek :)
 
Właśnie tego się boje, skoro tam nic, a nic w ciągu dwóch tygodni nie ruszyło. Widzę już że aktywności , seks, chodzenie itp niewiele dają , to jakiś mit, ale próbować będę . Ma jeszcze 9 dni laska. Trzymajcie kciuki [emoji110][emoji110]
Trzymamy nie puszczamy :) zbieraj się malutka na świat już pora :)
 
18.01: @Koraliki - wizyta u gin
19.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji1348]
23.01: @Dzoannna - testowanie, @LolaLolina - wizyta ciążowa
24.01: @Misia_91 - wizyta przed IUI
26.01: @redferrari - wizyta u gin
30.01: @Artemida90 - wizyta ws. Ivf
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji1348], @Koraliki - badania prenatalne
01.03: @nuna85 - starania naturalne do marca [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
30.06: @agawid - starania naturalne listopad 2018 - czerwiec 2019 [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
10.08: @Koraliki - termin porodu! [emoji1348]

Czy kogoś dopisać do kalendarza?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry