reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
A nie lepiej podejść do mniejszej ilości iui a zdecydować się na in vitro? Mój gin mówi że u mnie to 3 iui zrobi bo jeśli się nie uda to on mnie nie będzie naciągał na niepotrzebne pieniądze i że lepiej dozbierać i ostatecznie zrobić in vitro. Ale to już moje zdanie a decyzja i tak należy do ciebie.
Może i macie rację że bez sensu aż tyle razy.. Ale zawsze jest a może jeszcze raz, może akurat tetez się uda.. Zobaczymy narazie żyje tym że podchodzimy do 2 iui.
 
reklama
hejka no i dzisiaj dostałam @, a miał być test :(...Z tym ,ze a @ to taka dziwna niby jest ,bo z rana w toaloecie normalnie ,a teraz jakby takie plamienia ...nie wiem co myśleć.Jutro już się umowilam do gina po zastrzyki do następnej insiminacji.
Przykro mi... Ja też dziś zrobiłam betę, jeszcze nie mam wyniku, ale w przeciągu godziny - dwóch myślę, że będzie okres, bo brzuch bardzo boli. Zobacz jak jutro będziesz miała krwawienie i idź na betę też.
 
reklama
Do góry