reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Ja jutro idę na wymazy i odbieram wyniki krwi, mam nadzieję że również amh uda mi się już jutro odebrać. Bardzo się boje wyniku tym bardziej że ten rok bardzo mnie i męża doswiadcza :( :(

Fajnie, Kolorku, że prowadzisz nam ten kalendarz. :)
Trzymam kciuki ;) Będzie dobrze wszystko :)
 
Ostatnia edycja:
A apropo duphaston...co o nim myslicie? Invicta absolutnie dorzuca ten specyfik. Uważają, że jeżeli ciąża nje utrzymuje sie na samym początku, to znaczy ze organizm wie co robi. Nie rekomenduja leku, aby nie podtrzymywać wadliwej lub źle rozwijającej się ciąży. Jakie jest Wasze zdanie?
Ja brałam duphaston po IUI i poroniłam, więc na pewno nie podtrzymuje źle rozwijającej
się ciąży.
 
Trzymam kciuki, żeby sie udalo! Trochę optymizmu się nam wszystkim przyda:) oby Twój przykład okazał się dla nas promykiem nadziei dla naszych przypadków:)
Głupie to jest jak tak człowiek sam się nakręca i szuka objawów :) dobra, koniec czekam do testowania, już Wam głowy nie zawracam :)
 
reklama
Do góry