reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
oj kochane poczytałam Was i zryczałam się jak bóbr. wiem , że jesteście i dziękuję że mnie wspieracie. jednak to że ktoś ma takie złe przejścia jak ja nie polepsza mi humoru, nie cieszę się z niepowodzeń innych.
nie wiem co się ze mną dzieje, nie chcę taka być.


Kasik jak się cieszę. bardzo o Tobie myślę, śniłaś mi się w nocy:-)


Pole dawaj tego chomika, niech on jednak nie wyjada moich pomidorków , a może jednak zatańcz?:-D:-D

ja bardzo chciałabym kota, ale mąż się nie zgadza. ale jak już sie ogarniemy to będę miała takiego domowo-podwórkowego.


aha mam pierwszego samodzielnie wyhodowanego czerwonego pomidorka koktajlowego:-)


Kasik, czekam z zaciśnietymi ;-)
 
MagdaM a chociaż dobrze Ci się śniłam czy źle? ;-)Chomik Pole chwilowo u Blue, chyba, że Pole ma ich więcej lub szybko się przemieszcza ;-):-D Gratuluję pomidorka, uwielbiam koktajlowe, nawet te z Biedronki są dobre bo cały rok pachną słońcem ;-):tak: A ja nie lubię kotów :sorry2:

Blue przekażesz chomika MagdzieM? Ty masz już plan i czas się ogarnąć a MagdaM nam w dołek wpadła i nijak ją wyciągnąć :confused:

A ja dzisiaj idę na ............. pępkowe :szok: tzn. idę to za dużo powiedziane bo impreza w naszej restauracji ;-) trzeba zacisnąć zęby, zrobić dobrą minę do złej gry i cieszyć się ze szczęścia innych. Prezentem jak zwykle, tradycyjnie jest kocyk z danymi dziecka:

Kocyk Maja 002.jpg
Wkleił mi się też dla chłopca i nie wiem jak to usunąć
 

Załączniki

  • Kocyk Maja 002.jpg
    Kocyk Maja 002.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 43
  • Kocyk Victor 011.jpg
    Kocyk Victor 011.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 44
Ostatnia edycja:
Kasik radośnie mi się śniłaś i jakoś tak spokojnie. to pewnie dlatego ze wczoraj cały dzień o Tobie myślałam:-) ja nie wiem o jakim chomiku mowa, ale Pole sama zaproponowała. to chomik ratujący zdrowie psychiczne?
za kilka mcy to będzie Twoje pępkowe. trzymaj się dzielnie
 
reklama
Do góry