reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dziewczyny, ślijcie fluidy!:) łapiemy spragnione cudu:) piękne te Wasze dzieciątka:)

Blue... niezaprzeczalnie teraz u Ciebie cud się pojawi! zasługujesz na niego i to tylko kwestia czasu. wszytskie tu wiernie Tobie kibicujemy i wierzymy, że Ty również mamą zostaniesz. a smutek, który jest teraz obecny, zamieni się wkrótce w nadzieję i Szczęście! tak jak wierzyłam w Cud Kasik i Smerfety, tak niezmiennie ufam, ze nibawem Ty nam oznajmisz dobrą nowinę! jestem z Tobą!:)


Pole!!! cóż za "tragedia" mnie spotkała! przytaszczyłam od przyjaciółki wszystkie części Anniki, oprócz.... trzeciej!!! bo ta została wypożyczona komuś i do dziś nie powróciła!!! a jak mam czytać 4.cześć bez trzeciej?! jutro idę do osiedlowej biblioteki na poszukiwania! oby owocne!
 
reklama
Kasik no nie wytrzymam tak się cieszę :-D Ciekawa jestem jak Twój M zareaguje na taki prezent i jak Ty sobie dasz radę z odpuszczeniem nadmiaru obowiązkow? Kiedy masz wizytę u drka?
Aniko Hania pewnie nie lubi upałów po mamie.
Agawa, Genna, Smerfeta super pociechy.
Pole jeszcze w przyszłym tygodniu mają być upały więc może dotrzyma do terminu. Następna wizyta u polożnej 07.08.
Blue teraz cała moc i wszystkie pozytywne myśli skupione na Tobie. Wiem że łatwo jest pisać jak się jest juz bardzo blisko tego cudu, ale naprawdę mocno w to wierzę i kibicuję.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A co do lektur, to ja niedawno skonczyłam trylogie Stiega Larsona millenium, a teraz wzięłam się za 50 twarzy Greya.
 
Kasik kochana!!!! Gratulacje!!!!n :):):):) pięknie, na prawde cudowny miesiąc :-D:-D niech beta pięknie przyrasta;):tak:

Agawa, Smerfeta, Genna sliczne foteczki, od najmniejszego do największego;)

Pole bardzo się cieszę że u Ciebie dobre wieści, życzę żeby było tak dalej :tak:

Blue
nie smutaj się ja jestem z Tobą :tak:nie jesteś sama:) mi jak na razie też się nie udało :) tez jak się dowiaduje że komuś się udało to bucze:) Dziewczyny to nie jest zazdrość nie mylcie tego, to po prostu z niemocy i pytania dlaczego mi się nie udaje...
 
10156692_6017102971747_1574816788_n.png
Pole specjalnie dla Ciebie
 
Cioteczki właśnie się zoorientowalam że was zaniedbalam :)
To moje milimetry szczęścia i fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Na koniec tego Szczęśliwego miesiąca
 
No i jest następny Kropuś lub Kropuśka:-)
Szczescie liczone w milimetrach.

Ladybea noś skądś wytrzasła moj ukochany klasztor w Gordes:happy: Aż mnię mocniej serce zabiło, jak to zwykle na lawendę...Dzieki piękne. Aż miód lawendowy wyrzucę do herbaty tak mnie rozkleiło:sorry:
A książka, ktora kupiłam mnie jeszcze nie kupiła...na razie więcej w niej Paryża niz Prowansji...

Kasik pewnie sie szykuje...a my jak serialu spragnione z nosami w necie, zeby sie dowiedzieć jak wielkie WOW było:-p

Smerfeto czyli wiadomo co i jak. Myslalam, ze to moze cos takiego, ze sie zastanawiają co moze sie z tego rozwinąć i tylko strach. A to taki troche oswojony strach.

Blue dziecko moje drogie...pobucz troche...troche sie pownerwiaj...kopnij moze nogę od stołu zanim ona Cię kopnie...pośmiej sie z tych swoich pacjentów...A potem wroc do nas na kozetkę. Niestety nie jest tak w zyciu, ze każdemu po równo i Ty to wiesz najlepiej, ale ale ale...
Sama wiesz, ze na tym wątku poza jednym chwilowo bagiennym klimatem zawsze były dziewczyny pełne wsparcia, życzliwości i zrozumienia.
Postawią Cię do pionu, bo jak juz przyjdzie Twoj czas to brzuch bedzie ciągnął do poziomu jak nic.
Ja wierzę, ze Ci sie uda. Nie wiem, kiedy to nastąpi, ale nastąpi. A na razie wszak i tak chatę wypełnia Ci obecność dzieciaków. Będziesz matka oblatana jak żadna z nas.

Aniko mam nadzieje, ze znajdziesz takie wiekopomne dzieła w biblotece(jak mawiała nasz bylabyla prezydentowa). Larsona jak wspomniała Ladybea tez warto trzasnac w jakis dluuuzszy weekend.
 
Dziewczyny pracowalam do 22-giej bo koniec miesiaca a jutro ma nie byc u nas pradu od 8 do 11 wiec jak znam zycie nie bedzie pol dnia ;) Wszystko mi szlo 5 razy wolniej niz zawsze, nie moglam sie skupic, ciagle sie mylilam. Na szybko przygotowalam prezencik z wynikiem bety w srodku i kartka urodzinowa z dzidziusiem i napisem: Wszystko wskazuje na to, ze bedziesz TATA :)
 
reklama
Dziewczyny mina M tak jak przypuszczalam bezcenna :) na poczatku probowal zartowac, ze do prezentu powinnam dodac okulary bo wzrok mu sie ostatnio pogorszyl i nie widzi co jest napisane na kartce urodzinowej. Wyniki byly w pudeleczku pod kartka i na poczatku ich nie zauwazyl ;) a pozniej oczy mu sie zaszklily, jak nigdy ... Ach, cudzie trwaj ...
 
Do góry