reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Ladybea to norma, jako młoda mamusia musisz oswoić się ze swoją Różą ;-) nauczycie się siebie nawzajem i będzie przyjemniej :tak:

Kasik ale ten "garb" to tak jak pisałaś po sterydach więc jak odstawisz tablety to pewnie zejdzie. Mam nadzieje, że te nasze wady postawy nie będą nam robiły jakichś komplikacji przy dalszym wzroście ;-)

Dziś mam dość swojego ślubnego. Jego leń mnie rozwala :crazy: Oby mu się jakaś delegacja przyplątała ale w tym roku to już chyba niemożliwe :confused2:
 
Nooo to Kasik chyba pakujesz na siłce ;-) to chyba Kotuska pisała o tych sterydach, choć byłam pewna że to Ty:sorry: Jak już wrócisz na areobic to zapytaj czy są jakieś ćwiczenia na karczek, może by pomogło?
wracam do prasowania firanek :happy:
 
Smerfeta mam nadzieje, ze kolejny aerobic dopiero za 1,5 roku :) A Ty firanki prasujesz? Ja zawsze wieszam mokre i sie same rozprostowuja na oknie ;) Ale Ty nie mozesz rak do gory podnosic i bron Boze stawac na palcach, pamietasz?
 
Kasik to są takie wredne firanki że muszę je wyprasować. Nie znam się na rodzajach materiałów, dlatego dla mnie to taka miękka niby-organza ;-) Pytałam koleżanek w pracy czy mogę umyć okna i wieszać firanki, ale zabroniły mi, więc firanki zdejmował i wieszał mąż. Od umycia okien uciekł :confused2: chyba będę musiała jakąś firmę do tego zatrudnić:sorry:
 
Smerfeta chyba wiem o jakim materiale mowisz, tez mam taka jedna, cale szczescie wykorzystuje w tym celu dziewczyne, ktora przychodzi do nas raz w tygodniu sprzatac ;) Ja mam 11 okien ale tylko 7 firanek bo w oknach dachowych nie mam a w lazience zaluzje pionowe. Jest co robic, sama bym nie dala rady ;)
 
Cześć Dziewczynki!

Pole ale sie usmialam z Twojej opowieści. W sumie jednak warto było pójść do tej restauracji. My jak idziemy do jakiejś nowej, to zawsze wstyd za męża, bo ja raczej wszystkozerca jestem, a on na wszystko wybrzydza:)) najgorsza trauma to było pare lat temu jak pierwszy raz dał sie na sushi namówić. Ja kocham! A on sie tak krzywił, aze siedzieliśmy wieczorem przy zapalonym świetle w restauracji przy samym oknie, to ludzie sie zatrzymywali i patrzyli na nas jak na małpy w klatce! Taka anty reklama:)

luize ze trzymam za Ciebie mocne kciukasy! &&&&&&&&& 10 komorek to piekny wynik. Nastaw sie pozytywnie, komórki bedą szczęśliwsze, to i zdrowsze:)

niebajka podziwiam, ze chcesz czytać jeszcze raz nasze posty, bo duuuuzo tego prźeciez.

Kasik no te plamienia by juz sobie poszły precz. &&&&&&

Anika dobre winko nie jest złe. Ja tam często wzmacnialam swoje endometrium:)) hehe... Sciskam Cie!

My mamy plan - spacer, obiad, lody i sex. Cudowny plan.
 
Agaawa niezly plan na niedziele ;) Jak bys mogla zmierzyc mi jeszcze dzisiaj spodnie bylabym wdzieczna bo do godz 24 na happymam jest 10% znizki :)

My wrocilismy z kosciola, zjedlismy sniadanie na dworze bo pogoda przecudna :) Teraz relax z Twoim Stylem.
 
reklama
Hejka!
Jak Wam weekend minął? Mi włączył się chyba syndrom wicia gniazda. Zamówiłam pranie kanapy i dywanika i marzy mi się malowanie kuchni ;-)

Anika melduje że wytępiłam paciorkowca! I to bez antybiotyku. Dbałam bardzo o odpowiednie podmywanie i wycieranie ręcznikiem dowcipnym i do niczego więcej nie używałam go + przede wszystkim stosowałam globulki Lactovaginal na noc. Czyli tak jak przewidywał dr paciorkowca mam bądź miałam prawdopodobnie w odbycie. Chyba będę musiała odpowiedni wymaz zrobić.
Sorki dziewczyny że o takich tematach i tak dosłownie ale może przyda się info i może jeszcze coś doradzicie :-)

Miłego dnia :-)
 
Do góry