reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Madziu,
Gratki wielkie :-) rosnijcie zdrowo :-*

Aniko,
Jak ten czas zasuwa!jeszcze chwila i Polka bedzie przylepiona do cyca mamusi ;-)

Beti, Marzen
Do boju :-)

Niebajko,
A czy mediderm probowalas? Tylko nie wiem od ktorego miesiaca mozna stosowac. Buziole dla Was :-*

Kredko,
U Ciebie godzina zero tez sie zbliza ;-)&&&

Zuziku, Stacy
I Wy ucalujcie nasze forumowe pociechy :-) a jak Wy sie czujecie w nowej roli? :-)

Kamisiu,
:-*
Sowa
Witaj:-D

Pozdrawiam cala reszte
 
A u mnie jak zwykle coś :( franca @ nie dość że przyszła o trzy dni za wcześnie,to teraz końca nie widać!!! Nie wiem o co chodzi, zawsze mam 4-5 dni a tu sie zapowiada że ona sie rozkręca a dziś jest już 7 dc :( jeżeli do wtorku nie przestanie to mi zabiegu nie zrobią :( :( :(
A może to po anty? Biorę Harmonet od 2dc? Miała tak któraś? Co robić? :( :( :(

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niebajko dałaś mi do myślenia z tą endokrynolog :) Tylko to wszystko było tak automatyczne u niej,że mnie strasznie zniechęciła :)
 
Kredko mi tylko parę jajek zostało to nie chciałam prześwietlać promieniami RTG, no i zabieg mniej nieprzyjemny. U mnie ryzyko niedrożności było mniejsze bo byłam już w naturalnej ciąży. Każdy musi dopasować opcje do siebie.
 
Ewik a jakie Ty masz amh przypomnij mi prosze.. bo my tu chyba tylko we dwie z niskim jestesmy:-/
A co Ty robisz zeby poprawic?
 
Rozumiem, że pytasz co robię na poprawę jakości jajek. Hoduję wąsy i krosty na Prasteronie 50 mg na dobę, koenzym Q10, kwas foliowy 5 mg, wit. D, B komplex, DHA, 2 x Infolic na dobę, magnez. I dużo stresu. Biorę też Duphaston i Euthyrox na zbicie TSH ale ja problemów z tarczycą nie mam, Hasimoto też nie. AMH robiłam rok temu przed in vitro 1,09 przed wymianą odczynników w laboratoriach, tak że wynik robiony 2 miesiące później mógł być nieco wyższy. Teraz AMH nie robię ze względów psychicznych, nie chcę się dobijać.
 
reklama
Dwa dni mnie nie było a tu lawina. Postaram się nadrobić:
Niebajko: podziw, że masz jeszcze czas na oddychanie. Mam nadzieję, że ja się też kiedyś nauczę takiej multizadaniowości.
Nou: kuruj się szybciutko.
Kath, Marzen, Beti: Zza drugiej kurtyny niedaleko do trzeciej. Czas szybko zleci i będziemy z wami świętować:)
Lazu: jak już przeszłaś okres wiecznego snu to jest szansa, że będzie tylko lepiej.
Sowa: witaj. Twój m już wykazał się męstwem na jakie nie każdego stać. Myślę, że strach, strachem taki mężczyzna zrobi wszystko aby wykorzystać wszystkie opcje. Macie coś (tak mi się wydaje) czego wielu brakuje: dobre nastawienie. Za to musi być gdzieś, w końcu jakaś nagroda:)

Kogo nie wymieniłam serdecznie pozdrawiam.
My sobie grzecznie czekamy na następną wizytę. Najpierw się denerwowałam, że tak często chodzę, teraz, że to tak daleko:) Mam nadzieję, że przy kolejnej mały pasożyt zdradzi, którą płeć przybrał:) I tu jeszcze: Magda: gratulacje kolejnego mężczyzny w życiu:)
 
Do góry