reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."
Sierpień

19 - Joaszka - pierwsza ocena stymulacji - monitoring cyklu
20 - ewa199 - IUI

21 - suzi - wizyta u gina
22 - Joaszka - drugi monitoring cyklu i być może IUI
23 - justynaszatanka - monitoring cyklu
Joaszka - pierwsze podejście do IUI
Asiakelly - testowanie po IUI

Wrzesień

Suzi30 - pierwsze podejście do IUI
Cikulinka - testowanie po staraniach naturalnych

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!
 
Ostatnia edycja:
Joaszka &&&&& za jajco z dobrej strony!!!

Ewa, &&&&& za monitoring!

Odezwijcie się po wizytach :)
Dzięki!chyba całe forum zaciskało bo jajca są 3 po lewej (dobrej stronie)i 1 po prawej[emoji12]lekarz trochę się przestraszył ale ten 3 jakiś mały więc...największy ma 16 mm (10 dc). We wtorek kolejna wizyta i badanie estradiolu. Mąż ma być na wszelki wypadek "na telefon"[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak poza tym to krzyż mnie boli niemiłosiernie...nie wiem od czego. Już 3 dzień. Rano najgorzej. Jak rozchodzę to już w miarę ok...nie chcę brać przeciwbólowych bo nie chcę nic zepsuć w cyklu... @ewa199 a u Ciebie jak?[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
oj oj to super wychodowałaś , ja pisałam wczoraj byłam na monitoringu i sa 2 jajca a w niedzielę rano na iui
A widzisz skleroza! Faktycznie pisałaś[emoji6]

Ja się cieszę jak głupia ale już zaczynam wymyślać że coś pojdzie nie tak...że 3 urosną takie duże i lekarz odwoła iui...

Ciekawe czy lekarz może odmówić czy jak się upre to zrobi...
Ja wiem że taka ciąża to mega ryzyko. Jednak statystycznie jaka jest szansa że choć jedno się zapłodni? Skoro tyle czasu i nic...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam do oddania Clostilbegyt 7,5 tabletki wazny do 02.2019 oraz encorton 12 tabletek wazny do 01.2020 Ktoras chetna?? [emoji4]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam do oddania Clostilbegyt 7,5 tabletki wazny do 02.2019 oraz encorton 12 tabletek wazny do 01.2020 Ktoras chetna?? [emoji4]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam nadzieję że nie będzie mi już clo potrzebne[emoji6]

A jak się czujesz? Wszystko ok?[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam nadzieję że nie będzie mi już clo potrzebne[emoji6]

A jak się czujesz? Wszystko ok?[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie wszystko ok dziekuje. Dzidzia ma juz 2,6cm i prawie 9 tygodni ciąży. [emoji16] robie porzadek w lekach i znalazlam poki co sie nie przydadza a jak bedziemy starac sie o drugie to jeszcze troche. [emoji6]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry