reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dziewczyny macie stymulowane podejścia bo u was "jest problem" czy takie jest podejście lekarza, że nawet jak wszystko książkowo to i tak każe coś brać? Zastanawiam się trochę czemu u mnie tak bez niczego a jak widzę chyba jestem jedyna...
Hej. Ja mam wyniki bez zastrzeżeń i IUI będzie na cyklu naturalnym ale lekarz i tak powiedział że przed zabiegiem przepisze mi leki na wzmocnienie jajeczkowania i żeby później były lepsze warunki do zagnieżdżenia 🙂 zresztą już od początku lipca łykam kwas foliowy i preparat na wspomaganie owulacji. Także wydaje mi się że to nie na znaczenia czy cykl stymulowany czy naturalny.
 
reklama
Dziewczyny macie stymulowane podejścia bo u was "jest problem" czy takie jest podejście lekarza, że nawet jak wszystko książkowo to i tak każe coś brać? Zastanawiam się trochę czemu u mnie tak bez niczego a jak widzę chyba jestem jedyna...
Witaj,
Ja też nic nie biorę na stymulację owulacji. Za pierwszym razem się udało zajść w ciążę (aniołek w 8 tyg.) Teraz też podchodzę na naturalnym cylku. Jedynie co ja biorę to Ovarin, Bromergon (hiper prolaktyna) i Eutyrox na tarczycę.
 
Pecherzyk jeden 19-20 mm. Endometrium 8mm. Ale niestety słabe plemniki. Tylko 1 mln plemników przygotowana po preparatyce. Nie mam nadziei. Chyba niedlugo bede musiala zapisać sie na drugie forum dot. in vitro...to stanowczo moja ostatnia inseminacja. Kolejny miesiąc bedzie już na przygotowaniu do in vitro ;(
 
13.07: @Adziunia - 3IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
14.07: @KarolaJ - monitoring przed 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
15.07: @kaapo - drożność[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
16.07: @kaapo - monitoring przed 3 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
17.07: @PałkaZapałka - testowanie po 1 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
17.08: @Asia34 - monitoring przed 3 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
18.07: @Alkalalka82 - 1 wizyta w klinice[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
18.07: @kolor nadzieji - wizyta u gina przed ivf[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
07.08: @Hankaa - wizyta w klinice KRK[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]

08.09: @Megan4 - wstępny TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590] (podwójne szczęście [emoji188])
20.10: @Lena3386 - TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]
13.12: @ola32 - TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]

Kogoś dopisać?[emoji846]

" KTO NIE WALCZY[emoji123] TEN NIE NIAŃCZY!!![emoji3590]"
[emoji188][emoji64][emoji1768][emoji2963][emoji64][emoji188]

"Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam, a potem jeszcze chwilę... I kazdą kolejną też zaczekam!..."[emoji177][emoji188]

"Żyj i daj życie"[emoji3590][emoji188]
 
Pecherzyk jeden 19-20 mm. Endometrium 8mm. Ale niestety słabe plemniki. Tylko 1 mln plemników przygotowana po preparatyce. Nie mam nadziei. Chyba niedlugo bede musiala zapisać sie na drugie forum dot. in vitro...to stanowczo moja ostatnia inseminacja. Kolejny miesiąc bedzie już na przygotowaniu do in vitro ;(
Nie chcielibyście spróbować nasieniem dawcy? To dla was ważne by było męża?
Miałam pęcherzyk podobnej wielkości, u mnie dzień przed zabiegiem 20mm, endometrium nie wiem ale "ładne"- tak lekarz powiedział.
Niestety żadnych oznak powodzenia od 3 lipca nie widzę po sobie...
 
Mąż tylko teraz bo wakacjach w gorącej strefie miał gorsze wyniki. Pozostałe dwa cykle bez zarzutów a i tak sie nie udało. Takze problem lezy gdzies jeszcze...nie wiadomo... ja powoli przestaje wierzyć w cuda inseminacji po prostu... Tobie proponuje 9-10 dnia zrobić bete bez bawienia sie w testy ciążowe;)
 
reklama
Mąż tylko teraz bo wakacjach w gorącej strefie miał gorsze wyniki. Pozostałe dwa cykle bez zarzutów a i tak sie nie udało. Takze problem lezy gdzies jeszcze...nie wiadomo... ja powoli przestaje wierzyć w cuda inseminacji po prostu... Tobie proponuje 9-10 dnia zrobić bete bez bawienia sie w testy ciążowe;)
Rozumiem :) no właśnie jeśli się okaże że nie poszło to nie wiem nawet gdzie szukać przyczyny...przyznam szczerze, że jakoś nie chce mi się wierzyć bym była w mniejszości której się udaje za pierwszym razem ale szczerze- boje się wyniku. Mimo że się spodziewam to i tak się boje go zobaczyć.
 
Do góry