reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Cześć dziewczyny. A czy któraś z was miała w klinice stymulację, bez inseminacji, taki zwykły stymulowany cykl bez badania drożności ? Lekarz w klinice się podejmke czegokolwiek nie mając jeszcze badania drożności?
 
Cześć dziewczyny. A czy któraś z was miała w klinice stymulację, bez inseminacji, taki zwykły stymulowany cykl bez badania drożności ? Lekarz w klinice się podejmke czegokolwiek nie mając jeszcze badania drożności?
Mi lekarz powiedział że badanie drożności to podstawa. Więc w pierwszej kolejności po badaniu hormonów miałam biocenoze i drożność.
 
Ja dzisiaj miałam kontrolę przed 2 IUI, ale pęcherzyki niestety nie chcą szybko rosnąć i następna kontrola w piątek... Myślałam, że szybko pójdzie, ale niestety, trzeba się uzbroić w cierpliwość
 
Cześć dziewczyny. A czy któraś z was miała w klinice stymulację, bez inseminacji, taki zwykły stymulowany cykl bez badania drożności ? Lekarz w klinice się podejmke czegokolwiek nie mając jeszcze badania drożności?
Ja jestem dopiero na początku tej drogi ale nam tez lekarz powiedział ze badanie drożności to podstawa zanim cokolwiek zaczniemy stymulować. Zatem jako pierwsze badanie hormonów w określonym dc i teraz w piątek badanie drożności
 
Eh i zakończenie dnia do dupy!!!!
Wredna @ przyszła w 30dc , ale będę liczyć od jutra bo przyszła o 22
Nie mam już siły mam skończone 34l w tym roku minie 4 lata od mojego Aniołka i nic acwokolo same ciaze w rodzinie w pracy aby wziąść i se w łeb strzelić
 
Każda z nas ma takie odczucie w 1dc.. Ja już też 32 lata i nic się nie dzieje, chwilami mam też dosc, ale nie można się poddawać. Nowy cykl, nowa szansa..
A próbujesz naturalnie czy też IUI, stymulacja itd?
Eh i zakończenie dnia do dupy!!!!
Wredna @ przyszła w 30dc , ale będę liczyć od jutra bo przyszła o 22
Nie mam już siły mam skończone 34l w tym roku minie 4 lata od mojego Aniołka i nic acwokolo same ciaze w rodzinie w pracy aby wziąść i se w łeb strzelić
 
Każda z nas ma takie odczucie w 1dc.. Ja już też 32 lata i nic się nie dzieje, chwilami mam też dosc, ale nie można się poddawać. Nowy cykl, nowa szansa..
A próbujesz naturalnie czy też IUI, stymulacja itd?
Ja przez jakiś czas miałam stymulowane cykle ale mimo to pecherzyki przestawaly rosnąć na 18mm pozniej byla przerwa ze stymulacja i na naturalnych cyklach mialam 2iui oby dwie lipa później przyszła pandemia i się pos...... teraz nie mam funduszy na to by robić od nowa wszystkie badania a do kliniki mam ponad 100km w jedna stronę jestem po drożności jestem po laparoskopii z histeroskopia moja prawa strona jest całkowicie niedrozna
 
To już trochę po przejściach jesteś.. Moje pęcherzyki też wolno rosną ale rosną, ale pierwsza IUI też niestety lipa. Co prawda przez chwilę test był pozytywny ale potem przyszedł okres, więc skończyło się jak się skończyło.
Ale przy 18mm można już wywołać owulacje, nie dostałaś nigdy zastrzyku na pęknięcie?
Ja przez jakiś czas miałam stymulowane cykle ale mimo to pecherzyki przestawaly rosnąć na 18mm pozniej byla przerwa ze stymulacja i na naturalnych cyklach mialam 2iui oby dwie lipa później przyszła pandemia i się pos...... teraz nie mam funduszy na to by robić od nowa wszystkie badania a do kliniki mam ponad 100km w jedna stronę jestem po drożności jestem po laparoskopii z histeroskopia moja prawa strona jest całkowicie niedrozna
 
reklama
To już trochę po przejściach jesteś.. Moje pęcherzyki też wolno rosną ale rosną, ale pierwsza IUI też niestety lipa. Co prawda przez chwilę test był pozytywny ale potem przyszedł okres, więc skończyło się jak się skończyło.
Ale przy 18mm można już wywołać owulacje, nie dostałaś nigdy zastrzyku na pęknięcie?
Nie nigdy wogole mam wrażenie że lekarka do której chodzę z badaniami stanęła w miejscu bo każe robić strikte pod iui standard amh miałam 1.5r temu nie pogłębia diagnostyki a przecież moja prawa strona jest bezuzyteczna
 
Do góry