reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Byłam u lekarza. Na USG nic nie widać😞 za tydzień mam kolejna wizytę. Doktor mówi, że mogło mi się przesunąć o tydzień... Dostałam skierowanie na betę. Dzisiejszy wyniki 598,000 w porównaniu do wyniku z 13go (91, 200) przyrost 71%. Wcześniej był przyrost 220% czy to możliwe, że tak zmalało i jest ok? Czy poprostu wzrost się zatrzymał? Dla pewności sprawdzę jeszcze w środę ale słabo to wszystko wygląda 😞
A lekarz co powiedział o becie? Ona w pewnym momencie już tak nie przyrasta szalenie.
A w ogóle widzi cokolwiek? Jest jajo?
 
reklama
Nic nie ma, na jajnikach czysto. Wszystkie pęcherzyki pękły bo nie ma torbieli. Mówiła, że mam zrobić betę dziś i w środę i sprawdzić przyrost. Jak beta nie będzie przerastać będzie szukać pęcherzyka poza jamą macicy.
 
Z tym, że miałam już przyrost 220% a teraz zaledwie 71% chyba nie powinno tak spadac
Na początku minimalny przyrost to 66 %, czyli masz w normie. Nic nie zostaje jak poczekać do kolejnej wizyty, z tego co się orientuje pęcherzyk żółtkowy widać przy becie powyżej 1000.
 
Nic nie ma, na jajnikach czysto. Wszystkie pęcherzyki pękły bo nie ma torbieli. Mówiła, że mam zrobić betę dziś i w środę i sprawdzić przyrost. Jak beta nie będzie przerastać będzie szukać pęcherzyka poza jamą macicy.
Na spokojnie, jak dla mnie może być za wcześnie żeby coś było widać 🤞 Pęcherzyk ciążowy może być widoczny nawet dopiero przy becie 1500. Teraz przyrost jest ważny, tak jak @eij pisze około 60% to też jest dobrze. Dawaj znać w środę, trzymam kciuki 🙂😘 Kurcze jakbyś była na wizycie 2 dni później to możliwe, że coś byłoby widać 🙆‍♀️
 
Jak się czujemy?
Heeej! 😘
Trochę mnie nie było na wątku ale czekałam trochę na wyniki badania pappa bo wrzucilabym pełne info, myślałam, że nieco szybciej się można ich spodziewać, a nadal cisza ze strony kliniki...
Ogólnie jest wszystko ok, USG prenatalne nie wykazało żadnych nieprawidłowości, zdrowo rośniemy, mamy się super ☺️
Prawdopodobnie to dziewczynka 💗 Ale jeszcze się nie chce przywiązywać bo jest tak wcześnie, że wszystko może się zmienić 😀

@Ilonaaa bardzo mocno zaciskam kciuki!! Dodam, że na naszym wątku sierpniowe mamusie 75% dziewczyn plami do tej pory więc jeszcze nic nie przesadzone, głowa do góry!! ☺️☺️
 

Załączniki

  • IMG_20230221_235231.jpg
    IMG_20230221_235231.jpg
    158,9 KB · Wyświetleń: 47
Heeej! 😘
Trochę mnie nie było na wątku ale czekałam trochę na wyniki badania pappa bo wrzucilabym pełne info, myślałam, że nieco szybciej się można ich spodziewać, a nadal cisza ze strony kliniki...
Ogólnie jest wszystko ok, USG prenatalne nie wykazało żadnych nieprawidłowości, zdrowo rośniemy, mamy się super ☺️
Prawdopodobnie to dziewczynka 💗 Ale jeszcze się nie chce przywiązywać bo jest tak wcześnie, że wszystko może się zmienić 😀

@Ilonaaa bardzo mocno zaciskam kciuki!! Dodam, że na naszym wątku sierpniowe mamusie 75% dziewczyn plami do tej pory więc jeszcze nic nie przesadzone, głowa do góry!! ☺️☺️
No jakie cudo ❤️ nic się już nie zmieni, rośnijcie zdrowo i pięknie 😂
 
reklama
Do góry