reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak minął roczek...?

goska29

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2005
Postów
170
Nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał... a tu juz mały skończył rok!! Na imprezie wyciągnął najpierw kieliszek potem długopis i 5 zł ( bo miał 2* po złotówce i jedna 5) wszyscy stwierdzili ze będzie pracujacy wyluzowany student ! Właściwie to duzy facet ale cyca by ciągnał nadal a staram sie go oduczac szczegolnie w nocy stale dziubem robi karpika przy mojej koszuli . Chciałabym go oduczyc ale jako studentka stale chodze wypapowana i nie mam siły nauczyc go spania cała noc... Biega, złosci sie i stale siedziałby na dworze lub chociaz na oknie a jak mu sie cos nie podoba to ciagnie mnie za spodnice.
 
reklama
gośka29 ja też nie wiem kiedy ten czas minął!!
tak szybko zleciało i z noworodków zrobiły się małe maluchy
mówią chodzą mądrzą sie
wyłączają i włączają światło TV wieże komputey
wszysko ich ciekawi
wszystkiego chcieliby spróbować
a tak niedawno takei aniołeczki w becikach
mojego Bartusia to w wózku prwie wiadć nie bło
a teraz w spacerówie jak się rozwali
to sie zastanawiam czy mu nie za ciasno

ja też studjuje
i u nas też z cycoleniem nocnym jeszcze nie skończyliśmy
ale już chyba pora najwyższa zacząć

pozdrawiamy!!
 
Czas leci nieubłagalnie ::) ::)
Nadal musi być cycuś nawet inne posiłki musi popic cycuś ale póki jest pokarm niech sobie cyca ;D ;D Roczek zleciał
0084rr.jpg
bez chorobowo oby tak dalej a teraz myslimy o drugim bobasku ;D ;D ;D
 
Do góry